Marketing – Frýdek - Místek

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Frýdek-Místek)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky ve Frýdku-Místku, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2GEP ARTS s.r.o.

Činnost grafického a reklamního studia - velkoplošný tisk, tvorba webových stránek. Dále také nabízí světelnou reklamu, vlajky, poutače, samolepky, obalový a průmyslový design, zpracování podkladů pro tisk, zlom, osvit, DTP, fotopráce, retuše a fotomontáže.

3Allura consulting s.r.o. (pobočka Dolní Domaslavice)1 pobočka

Dolní Domaslavice…, Dolní Domaslavice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme reklamní a grafické práce či tvorbu www stránek.

4TROJKAM STUDIO s. r. o.

nám. Svobody 527 , Třinec
Otevřeno do 15:30

Společnost zaměřená na internetovou reklamu, tvorbu webových stránek, webové aplikace, internetový a klasický marketing.

5Ing. Petr Kolčář

Poskytování služeb v oblasti marketingu, geomarketingových analýz, reklamy, obchodní činnosti a školení obchodních týmů. K dalším činnostem patří návrhy a optimalizace webových stránek.

6VS-NETCOM s.r.o.

Paskov 15, Paskov Bezdlužná

Společnost zaměřená na internet marketing pro internetové inzertní servery a webové stránky všeho druhu.

7Weiron Dynamics, s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 107, Frýdek-Místek
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost tvoří webové stránky, e-shopy se skladovým a fakturačním systémem, online rezervace, vnitropodnikové systémy, systémy na míru. Dále grafické služby, internetový marketing a SEO optimalizace pro vyhledávače.

8UNIJA tech s.r.o.

Společnost se zaměřuje na tvorbu webů, eshopů, microsites, webhostingové služby, registrace a správy domén, email marketing, vývoj různých aplikací na míru. K dalším činnostem patří správa sítí, serverů, NAS, terminálové sítě, učebny, školící zařízení.

9BINARGON s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Hlavní třída 107 , Frýdek-Místek
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na tvorbu a pronájem e-shopů, webových stránek a informačních systémů. K dalším činnostem patří služby v oblasti SEO, internetového marketingu, webhostingu, webdesingu, správy domén a školení.

10next CRE s.r.o.1 pobočka

Naše společnost nabízí znalosti, jak expandovat na nové trhy a oslovit více zákazníků. Dokážeme spustit a spravovat prodeje přes globální tržiště jako eBay nebo Amazon, vlastní eshop platformu s unikátními automatizovanými funkcemi i možnost prodeje do celé Evropy.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Marketing v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Frýdek - Místek.