Marketing – Kroměříž

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Kroměříž)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Kroměříži, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2Bc. Petr Gremlica - HexaDesign1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 834, Kroměříž Bezdlužná

Tvorba webových stránek, webdesign a kódování šablon, grafické návrhy webů, reklamy, logotypy a firemní identita, naprogramování a předání hotového produktu, cílený marketing. Staráme se o kompletní správu www stránek.

3Šiška Radek - SERVIS-design

Webové stránky, webdesign a grafické práce. Zabýváme se také internetovým marketingem.

4KRODOS SERVIS a.s.5 poboček

2.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Skopalíkova 2385/45, Kroměříž Bezdlužná

Nabízíme pronájem reklamních ploch. Návrh a zhotovení reklamy na samolepících folií. Dále zpracováváme vizitky, tiskopisy, grafické návrhy, letáky a další materiály. Zaobíráme se tvorbou webových stránek.

5František Machara

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Roštín 232, Roštín

Instalace i reinstalace operačních systémů a programového vybavení, údržbu i čištění PC či zálohování a obnovu dat. Dále zajišťujeme odvirování PC, webdesign i grafické návrhy bannerů, brožurek, plakátů, informačních letáků a dalších.

6Košut Vladan

Nabídka spolupráce v oblasti online marketingu. Dále i tvorba a propagace webových stránek, SEO, PPC, marketing na sociálních sítích, psaní textů, emailing. Otevřeno nonstop.

7Surface s.r.o. (pobočka Holešov)2 pobočky

Nabízíme služby komunikační agentury. Dále i grafický design, DTP, webdesign, programování, PR, tisk, marketing, optimalizace pro vyhledávače a videobannery.

8M LUX - W, spol. s r.o.

Zaobíráme se grafickou tvorbou a designem. Dále vytváříme design elektrospotřebičů. Nabízíme i letáky, kalendáře, vizitky, bannery a svatební oznámení. Mimo jiné navrhujeme loga a zajišťujeme reklamní i umělecké fotografie.

9Gremlica Petr - HexaDesign (pobočka)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Štěchovice 1320/9, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme tvorbu webových stránek, webdesign a kódování šablon. Dále nabízíme grafický návrh webů, reklam, logotypů a firemní identity. Mezi naše služby také patří i naprogramování a předání hotového produktu. Mimo jiné zajišťujeme cílený marketing. Staráme se i o kompletní správu www stránek.

10Alena Stratilová

Grafické a designové práce, webové prezentace, marketing a IT poradenství.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Marketing v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Kroměříž.