Marketing – Racková okres Zlín

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Merlin DESIGN1 pobočka

4.2 km Přehradní 372, Fryšták Bezdlužná

Nabízíme reklamní a marketingové služby. Dále tvorbu www stránek, SEO optimalizace, grafické práce a tisk, telemarketing, event marketing, catering servis a dopravu.

2Simpless Digital Agency, s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

Digitální agentura se zabývá tvorbou internetových stránek a e-shopů či on-line marketingem. Zajišťujeme branding, webhosting, grafické práce, on-line komunikaci a optimalizaci pro vyhledávače. Používáme administrační systém vlastní tvorby. Poskytujeme konzultace, návrhy propagace a psaní textů.

3Raška Michal - Aragnet1 pobočka

5.4 km Okružní 4699, Zlín Bezdlužná

Nabízím tvorbu internetových obchodů. Dále vytvoření zakázkových obchodních systémů portálů, realizaci webu, programování komunikačních modulů Lantronix. Mimo jiné web pro firmy, osobní prezentaci, nebo komunity dle požadavků.

4Bartošová Markéta

5.8 km Vinohrady 714, Zlín, Prštné
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výroba reklamního loga na padáky, letadla, auta. Dále tvorba grafiky, samolepek a opravných samolepek ze Skytexu na poškozené padáky a kitty.

5VABANQUE, spol. s r.o.- reklamní agentura

6.2 km Vodní 1972, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme marketingová řešení a kreativní strategie. Které jsou zaměřené na zviditelnění a posílení značky na trhu, zlepšování prodeje a zvyšování tržního podílu. Dále máme vlastní grafické a DTP studio, produkci. Mimo jiné vytváříme webové a multimediální prezentace.

6Galandr Jiří (pobočka Zlín)1 pobočka

6.2 km Zarámí 4077, Zlín
Otevřeno od 8:00

Konzultant on-line marketingu pro internetové obchody a firemní weby. Dále tvorba responzivních www stránek a e-shopů, tvorba mobilních aplikací. Registrace i domén a poskytování webhostingových služeb.

7Fiala Miroslav, Mgr. - Perfectdesign.cz

6.3 km 2. května 4392, Zlín Bezdlužná

Zaobíráme se tvorbou webových stránek a e-shopů na míru. Dále zhotovíme grafické podklady pro vaše nové logo nebo banner. Mimo jiné nabízíme optimalizace pro vyhledávače a pomoc s internetovým marketingem.

8Integra VD Zlín - reklamní a marketingové služby2 pobočky

6.3 km Bartošova 4341, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou odznaků, medailí, plaket, psích známek a logoprintů. Dále provádíme potisk hokejových puků a reklamních předmětů. Navrhujeme i vyrábíme informační orientační systémy, tabule, štíty, dveřní tabulky, jmenovky, světelní i neprosvětlené butony, plastické, kovové i polystyrénové…

9Ing. Bc. Pavel Malina - ITporadce

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
6.3 km Vítová 3, Fryšták Bezdlužná

Nabízím IT outsourcing a PC servis. Dále tvorba www stránek a e-shopů, internetového marketingu, SEO a reklamních kampaní Google, Seznam, Facebook.

10Erlebach Libor - ER Media (pobočka Zlín)1 pobočka

6.3 km Vavrečkova 5673, Zlín Bezdlužná

Zaobíráme se audiovizuální tvorbou, výrobou fotografií, webových stránek, originálních kalendářů, tiskovin a letáků. Dále zajišťujeme marketing. Zaměřujeme se i na HDR fotografie, tvorbu aplikací pro pro iOS a Android, pokročilou postprodukce a retuš, prostorové poutače a další.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Marketing v lokalitě Racková – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Racková.