Servis, opravy domácích spotřebičů – Zlínský kraj

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1Kotas Jaroslav - VESTOP

Instalatérství a topenářství. Servis a montáž plynových kotlů, ohřívače, elektro regulace, baterie, čerpadla, radiátory, kamna, krbová vložka, solární systém, plynoinstalace, servis plynových zařízení, přestavby kotlů a automatické kotle na dřevo, uhlí, podlahové topení, domácí vodárny.

2P - elektro, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Přerovská 1159, Bystřice pod… Bezdlužná

Naše společnost nabízí řadu zkušeností v oblasti elektroinstalačních montáží, poradenství a podobně. Elektroinstalace rodinných domů a bytových domů. Realizaci komplexních elektromontáží.

3Hofman - elektro s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Sokolovská 418, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej audio a video techniky, televizí či satelitů. Provádíme servis elektroniky a součástek. V sortimentu naleznete videokamery, domácí kina a Hi-Fi, DVD přehrávače či topné panely, elektroinstalační materiál, domácí spotřebiče a telefony, sekačky, monitory, počítače, kancelářskou…

4Durník Pavel - GASTROSERVIS

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Svobody 240, Buchlovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej, servis a montáž gastronomického vybavení. Zaměřujeme se na varné kotle, sporáky i fritézy, elektrické pece a zařízení na mytí nádobí a skla. Dodáváme chladící skříně, mrazničky i pracovní a mycí stoly, výlevky, regály a podstavce. Dále provozujeme prodejnu s nabídkou domácích a…

5Olšaník Jiří - Duo Servis Elektro

Nabízíme prodej, servis a opravy elektrospotřebičů včetně prodeje čističe spotřebičů.

6Miloš Rec - Elektrické ruční nářadí

V naší firmě prodáváme elektrické nářadí, vrtačky, brusky i strunové travní sekačky včetně náhradních dílů. Provádíme opravy elektrických přístrojů a zařízení.

7Robert Kudláč

Opravy ledniček mrazniček, průmyslového chladícího zařízení a montáž bytových klimatizací. Dále poskytujeme servis veškeré chladící techniky. Prodej a servis gastronomického zařízení.

8Hudeček Antonín- SEGAZ

Poskytujeme služby servis elektrospotřebičů.

9PRASPO, s.r.o.

Poskytujeme služby prodej domácích elektrospotřebičů.

10Bravenec František - PRAČKY, MYČKY

Okružní 4699, Zlín Bezdlužná

Nabízíme Vám opravu domácích spotřebičů a elektrospotřebičů jako praček a myček v okolí Zlína. Poskytujeme také servis těchto spotřebičů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 70 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 63 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Zlínský kraj.