Servis, opravy domácích spotřebičů – Kroměříž

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Kotas Jaroslav - VESTOP

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Lipnická 1194, Bystřice pod… Bezdlužná

Instalatérství a topenářství. Servis a montáž plynových kotlů, ohřívače, elektro regulace, baterie, čerpadla, radiátory, kamna, krbová vložka, solární systém, plynoinstalace, servis plynových zařízení, přestavby kotlů a automatické kotle na dřevo, uhlí, podlahové topení, domácí vodárny.

2P - elektro, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Přerovská 1159, Bystřice pod… Bezdlužná

Naše společnost nabízí řadu zkušeností v oblasti elektroinstalačních montáží, poradenství a podobně. Elektroinstalace rodinných domů a bytových domů. Realizaci komplexních elektromontáží.

3Miloš Rec - Elektrické ruční nářadí

V naší firmě prodáváme elektrické nářadí, vrtačky, brusky i strunové travní sekačky včetně náhradních dílů. Provádíme opravy elektrických přístrojů a zařízení.

4Arnošt Skýba

Kojetínská 1178/15, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Arnošt Skýba, se sídlem Kojetínská 1178/15, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel Zdroj:…

5Ivoš Zgoda1 pobočka

Servis automatických praček, myček a sporáků.

6Jan Kaňa

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů.

7Reimer Pavel1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Zlínská 928, Holešov Bezdlužná

Autorizovaný servis a montáž klimatizace LG, průmyslové chlazení, odvlhčovače, chlazení vody. Provádíme opravy chladniček a mrazniček zn. Liebherr, Zanussi, Electrolux, AEG, LG, Gorenje, Candy, Ariston, Indesit, Ardo, Eurotech, Brandt, Beco. Montáže a servis tepelných čerpadel Stiebel.

8PIK Servis spol. s.r.o.

Naše firma nabízí servis a prodej praček, myček a vestavěných spotřebičů. Nabídka oprav sporáků i automatických kávovarů.

10Stanislav Tomáš

Má firma opravuje spotřební elektroniku.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.