Servis, opravy domácích spotřebičů – Kroměříž

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1P - elektro, s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Přerovská 1159, Bystřice pod… Bezdlužná

Naše společnost nabízí řadu zkušeností v oblasti elektroinstalačních montáží, poradenství a podobně. Elektroinstalace rodinných domů a bytových domů. Realizaci komplexních elektromontáží.

2Miloš Rec - Elektrické ruční nářadí

V naší firmě prodáváme elektrické nářadí, vrtačky, brusky i strunové travní sekačky včetně náhradních dílů. Provádíme opravy elektrických přístrojů a zařízení.

3Ivoš Zgoda1 pobočka

Servis automatických praček, myček a sporáků.

4Jan Kaňa

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů.

5Reimer Pavel1 pobočka

Autorizovaný servis a montáž klimatizace LG, průmyslové chlazení, odvlhčovače, chlazení vody. Provádíme opravy chladniček a mrazniček zn. Liebherr, Zanussi, Electrolux, AEG, LG, Gorenje, Candy, Ariston, Indesit, Ardo, Eurotech, Brandt, Beco. Montáže a servis tepelných čerpadel Stiebel.

6PIK Servis spol. s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Brandlova 1714, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma nabízí servis a prodej praček, myček a vestavěných spotřebičů. Nabídka oprav sporáků i automatických kávovarů.

7Zgoda Ivoš (pobočka - Kroměříž, ul. Kojetínská)1 pobočka

Zaměřuji se na servis automatických praček, myček a sporáků.

8Marek Dolák

Žižkova 436, Hulín Bezdlužná

V naší firmě provádíme pozáruční servis domácích elektrospotřebičů. Opravujeme pračky, myčky, sušičky, sporáky, vestavěné trouby a varné desky, které také zapojujeme a prodáváme.

9Jurenka Pavel

Naše firma obstarává opravy i zapojení domácích elektrospotřebičů včetně praček, myček a varných elektrických i plynových desek. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.