Servis, opravy domácích spotřebičů – Hodonín

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Lupač František

Moravany 3, Moravany u Kyjova
Dnes už má zavřeno

Dosloužila Vám pračka myčky či sušička a chcete si zakoupit novou?Poskytujeme opravy, servis i prodej praček, sušiček prádla a myček nádobí. Na českém trhu působí již od roku 1991 a staráme se o spokojenost našich zákazníků.

2Beránek Jiří - ledničky, pračky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
třída Komenského…, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a opravy elektrospotřebičů jako jsou pračky, myčky a sušičky. Zajišťujeme dopravu a pozáruční servis. Rádi Vám poradíme s výběrem nové pračky či sušičky prádla a nabídneme katalogy k prohlédnutí.

3Libor Crlík - hodinový manžel

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sušilova 1495/82, Hodonín Bezdlužná

Specializuji se na služby hodinového manžela. Poskytuji servis domů, bytů a zahrad. Opravím rozbitý kohoutek, poseču trávu a jiné. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

4MARTYKÁN SERVIS,s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Zámecká 3, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a opravy i servis domácích elektrospotřebičů a náhradních dílů a dále nabídka výrobků značek Amica, Haier, Electrolux, Gorenje, Whirpool a dalších. Martykán servis je výhradním dovozcem a distributorem náhradních dílů pro výrobky Amica pro Českou republiku. Dále je gestorem servisu…

5Polák František - Servis domácích spotřebičů

Nabízíme servis i opravy a prodej praček či elektrických bojlerů a sporáků.

6Charuza Zdeněk-pračky, myčky, sušičky

Firma Charuza Zdeněk nabízí prodej, servis a opravy praček, myček a sušiček prádla v okresech Hodonín a Břeclav. Na českém trhu působí již od roku 1990 a má tak dlouholeté zkušenosti v oboru. Nabízí osobní přístup, záruční i pozáruční servis a opravy přímo u zákazníka. Pracovní doba dle dohody.

7Marhefka Jaroslav-shoop.cz2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 773, Ždánice Bezdlužná

Jsme firma rodinného charakteru snažící se v duchu korektních zásad přistupovat k zákazníkům otevřeně, vstřícně a s pomocnou rukou. Zabýváme se již více jak 15 let prodejem kvalitní elektroniky pro domácnost a v posledních 6 letech i prodejem a propagací zdravé stravy. Naším záměrem není prodej za…

8Čáslavský Ivo

Nabídka oprav, servisu a instalací praček, myček, sušiček prádla, sporáků, digestoří, sklokeramických a indukčních desek.

10Ryba Michal

Zajišťujeme zabezpečení plynových sporáků.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Hodonín.