Servis, opravy domácích spotřebičů – Frýdek - Místek

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Antonín Kulík

Antonín Kulík, se sídlem Bezručova 312, 739 61, Třinec-Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2Radim Skotnica

Raškovice 184, Raškovice
Dnes už má zavřeno

Radim Skotnica, se sídlem Raškovice 184, 739 04, Raškovice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1998. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

3Hečko Libor

Firma zaměřená na opravy spotřební elektroniky, počítačů, televizorů, spotřebičů a zesilovačů. Dále také montáže a opravy antén, satelitů a set top boxy.

4Szotkowski Miroslav

Prodej, rekonstrukce a opravy zdravotechniky, vytápění a plynu - kotlů na peletky, na plyn, na elektriku, na tuhá paliva, dále tepelných čerpadel, domácích vodáren, krbových kamen a bojlerů. Rekonstrukce koupelen i likvidace starých rozvodů ÚT a vody.

5Matula Lumír- Servis elektrotechniky

Nabízíme opravy a servis domácí elektrotechniky, Opravujeme TV, CD, DVD a audio přehrávače, set-top boxy, satelitní přijímače, mikrovlnné trouby.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Frýdek - Místek.