Servis, opravy domácích spotřebičů – Frýdek - Místek

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Antonín Kulík

Antonín Kulík, se sídlem Bezručova 312, 739 61, Třinec-Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2Radim Skotnica

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Raškovice 184, Raškovice
Dnes už má zavřeno

Radim Skotnica, se sídlem Raškovice 184, 739 04, Raškovice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1998. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

3Hečko Libor

Firma zaměřená na opravy spotřební elektroniky, počítačů, televizorů, spotřebičů a zesilovačů. Dále také montáže a opravy antén, satelitů a set top boxy.

4Matula Lumír- Servis elektrotechniky

Nabízíme opravy a servis domácí elektrotechniky, Opravujeme TV, CD, DVD a audio přehrávače, set-top boxy, satelitní přijímače, mikrovlnné trouby.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Frýdek - Místek.