Servis, opravy domácích spotřebičů – Brno - venkov

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1RINEN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Sportovní 349 , Vojkovice Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej parních vysavačů, čistících strojů a gastro produktů pro domácí i průmyslové využití. Provádíme pravidelný odborný servis na veškerou čistící techniku, který prodlužuje životnost výrobků].

2Hložek Oldřich-Plynoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 307, Blučina Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na poskytování kompletních služeb v oblasti plynařských prací. Dodáváme a montujeme kotle do domácností i průmyslových hal. Zajišťujeme pravidelné kontroly a revize zařízení, které jsou dané vyhláškou. Splněním těchto povinností, v případě havárie, předejdete problémům s plněním…

3Žilka Milan - AKB SERVIS

Máte pokažený bojler? Potřebujete chytré řešení vytápění rodinného domu a ohřevu teplé pro všechny členy domácnosti? Naše firmavám starý bojler vymění, opraví anebo prodá bojler zcela nový a výkonnější. Provádíme také servis akumulačních kamen.

4Vašuta Milan - Opravy elektrospotřčebičů a revize elektromotorů

Kostelní 74, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost Elektroservis Elmot Brno provádí opravy, servis, převíjení elektromotorů a výměnu ložisek elektromotorů do výkonu 40 kw. K opravám a převíjení elektromotorů využíváme lakované měděné dráty Cu. Zakládáme si na tom, že odvádíme profesionální a kvalitní služby všem našim zákazníkům.

5Srp Karel

Ostrůvek 685, Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ELKAS-Karel Srp-Provádění oprav spotřební elektroniky. Nabídka montáží televizních a satelitních antén včetně rozvodů.

6ELEKTRO - ŽELEZÁŘSTVÍ - DROGERIE DUFEK (Brno-venkov)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Třebíčská 974, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sortiment naší prodejny nejdříve začínal "pouze" na elektrospotřebičích, následně se rozrostl i na domácí potřeby a železářství. V roce 2011 pak byla otevřena nejnovější část prodejny - prodejna drogerie.

7Strachoň Jaroslav

Podolí 146, Podolí Bezdlužná

Nabízíme veškeré elektro práce. Instalace, opravy, modernizace, revize, elektrických zařízení do 1 000V se zaměřením na bytový fond termovizní snímkování objektů. Provádíme revize elektroinstalací a elektrospotřebičů, údržbu a opravu hromosvodů, elektroinstalace, elektromontáže. Poskytujeme…

8Michalík Milan - ledničky, pračky, myčky

Prodáváme a servisujeme pračky, myčky, sporáky, vestavěné spotřebiče a chladničky.

9Procházka Karel, Ing.

Opravujeme a provádíme servis domácích elektrospotřebičů.

10EP Gastro Luskačová s.r.o.

Brněnská 3, Tišnov Bezdlužná

Děláme opravy a servis a prodej kuchyňských i také velkokuchyňských zařízení. A dále děláme instalace a montáže a také dodávky i revize kotlů a bojlerů. Nabízíme servis pro domácnosti.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Brno - venkov.