Servis, opravy domácích spotřebičů – Zlín

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Olšaník Jiří - Duo Servis Elektro

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
tř. Tomáše Bati 1846, Otrokovice

Nabízíme prodej, servis a opravy elektrospotřebičů včetně prodeje čističe spotřebičů.

2Robert Kudláč

Opravy ledniček mrazniček, průmyslového chladícího zařízení a montáž bytových klimatizací. Dále poskytujeme servis veškeré chladící techniky. Prodej a servis gastronomického zařízení.

3Březík Josef1 pobočka

Jateční 169, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TV SERVIS má mnohaleté zkušenosti s opravami všech druhů televizních přijímačů, LCD, plazmových i klasických televizorů a satelitů u zákazníků v celém Zlíně a okolí. montáž a prodej kompletní satelitní techniky, ladění satelitů a servis v rámci používání ovladačů.

4KOFR-ELSPO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
U Dráhy 144, Zlín - Louky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se záručními i pozáručními opravami. Opravujeme drobné domácí elekrospotřebiče. provádíme pozáruční oprvy mikrovlnných trub všech značek. V prodeji u nás najdete doplňky a příslušenství k servisovným značkám i vybrané náhradní díly. Opravy i pro mimozlínské zákazníky, možnost zaslání.

5KNIRSCH, spol. s r.o.- Bosch-Zlín.cz

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis ručního, vzduchového i vysokofrekvenčního nářadí. Nabízíme nářadí značek BOSCH, SKIL a DREMEL. Nabízíme také bílé zboží včetně praček, ledniček, myček, sušiček a malých i vestavěných spotřebičů. Prodáváme také zahradní techniku.

6BOSCH SERVIS CENTRUM, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(66)
Nábřeží 596, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme servis elektrického nářadí a domácích spotřebičů Bosch, Skil, DREMEL, Siemens. Prodej nářadí a spotřebičů.

7Plumber Radovan Paták

Svobodova 1309, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Instalatérské práce, údržba nemovitostí a stavební činnost. Dodáváme a montujeme solární systémy na ohřev vody. Výstavba rodinných domů na klíč. Více informací naleznete na naší webové stránce.

8BOSB - Zdeněk Strnad

Na Kopci 406, Zlín Bezdlužná

BOSB - Zdeněk Strnad, se sídlem Na Kopci 406, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 1972, Krajský soud v Brně. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku. Založení v roce 1992. Pracuje u nás…

9DUO SERVIS ELEKTRO, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
tř. Tomáše Bati 1847, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

DUO SERVIS ELEKTRO, spol. s r.o., se sídlem tř. Tomáše Bati 1847, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34507, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10OMI, spol. s ručením omezeným

Družstevní I 210, Slavičín-Hrádek na…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OMI, spol. s ručením omezeným, se sídlem Družstevní I 210, 763 21, Slavičín-Hrádek na Vlárské dráze, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 5169, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Servis, opravy domácích spotřebičů v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy domácích spotřebičů najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.