Spedice – Uherské Hradiště

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1ČSAD Uherské Hradiště, a.s.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(37)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provozujeme mezinárodní dopravní a přepravní společnost. Naší činností je vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, doprava ADR, zasilatelství, sběrná služba, kusové zásilky, distribuce, skladování, celní služby, intrastat a spedice. Specializujeme se na tyto země: Francie, Španělsko, Belgie,…

2AG TRANSPORT, s.r.o. - spedice3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Průmyslová 1141, Uherské Hradiště Bezdlužná

Přepravní, spediční i logistické služby.

3M.A.B. Group, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 861, Staré Město
Otevřeno do 24:00

Přeprava kusových, celokamionových a nebezpečných zásilek. Optimální řešení přepravy v závislosti na požadovaném termínu, druhu nákladu a cenových relacích. Poradenství.

4Šimčík Petr - autodoprava

Sokolská 894, Hluk Bezdlužná

Doprava mezinárodní a doprava silniční.Nabízíme vám své zkušenosti s nákladní přepravou. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

5Rožnovský Pavel, Ing. - IPR CARGO

Naše firma se zabývá nákladní dopravou, lehkou i střední. Dále děláme kusové zásilky, mezinárodní i vnitrostátní. Provádíme vytěžování i spedici. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

6SLANÍK JAROSLAV-AUTODOPRAVA

Zabezpečujeme přepravu nákladů v tuzemsku i v zahraničí. Dále disponujeme soupravou na převoz lehkých a objemných nákladů. Jsme schopni zabezpečit překládky nákladu či skladování i v jiných městech ČR. Disponujeme skladovacím prostorem 300m2 s manipulační technikou. Můžete využít skladování či…

7Vávra Aleš - 4U SPED

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelany nad…, Kostelany nad…
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Kurýrní služby, expresní přeprava kusových, balíkových a cenných zásilek, autodoprava a spedice v rámci ČR a EU. Skříňová i plachtová dodávka. Nabízíme vyzvednutí smluv, zavezení k podepsání a přivezení zpět. Přeprava osob luxusním klimatizovaným vozem Chrysler Voyager pro 6 osob. Doprava na…

8DROSPED s.r.o.

Naše společnost byla založena v 2008. Zabýváme se mezinárodní spedicí a samozřejmě i mezinárodní autodopravou. Specializujeme se na zprostředkováním přepravy po ČR, Evropě, Balkánu a Rusku a hlavní destinací je pro nás Francie.

9AUTODOPRAVA - SPEDICE POTOMÁK

Podolí 233, Podolí Bezdlužná

Nabízíme expresní rozvozy po zemích EU solo auty s ADR, HČ, k dispozici 2x řidič. Auta jak plachtové tak i skříňové. Tonáž nákladu do 6,5 t. Spediční služby, můžeme také nabídnout i možnost opravy osobních i nákladních vozidel zkušeným mechanikem.

10TOMY SPEED s.r.o.

Nabízíme vnitrostátní přepravu jakéhokoli zboží, naše zaměření je především na přepravy pod řízenou teplotou s nutností dodávek od našich zákazníků až po koncové zákazníky. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní logistiku, skladování a rozvozy zboží ke koncovým zákazníkům.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Spedice v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.