Spedice – Olomouc

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1KD TRANSPORT, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Sladkovského 625/31, Olomouc Bezdlužná

V naší firmě nabízíme logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice, přeprava zásilek všemi druhy dopravy-silniční, železniční, letecká, námořní i nadrozměrná. Provozujeme veřejný, celní, daňový sklad, distribuce zboží, celní deklarace, INTRASTAT.

2OLSPED, s.r.o.

Firma nabízí silniční a železniční přepravu, přepravu zásilek a nákladů na území Evropské unie, pobaltských zemí i států SNS. Pronájem vozů pro specializovanou přepravu a poradenství v souvislosti s přepravou.

3GISTRANS Czech Republic s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Nemilany 301, Olomouc Bezdlužná

Společnost GISTRANS Czech republic s.r.o byla založena 28.11.1996 a je pobočkou Gist Ltd. Jsme významným dodavatelem logistického servisu pro společnost Ahold a držitelem certifikátu ISO 22000. Hlavní činností společnosti je komplexní logistický servis. Zajišťujeme globální logistické služby 3PL a…

4CID International, a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Dr. Milady Horákové…, Olomouc Bezdlužná

Firma s českými producenty informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování, a tuto pozici se jí daří trvale udržovat. Byla založena v roce 1996.

5STARLOGISTICS s.r.o.

Řepčínská 250, Olomouc
Otevřeno od 7:00

Provádíme skladování, spedici, logistiku.

6AUTODOPRAVA - Jaroslav Kresáč

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Lhotská 1814/35, Šternberk Bezdlužná

Naše firma se na poli tuzemské i mezinárodní autodopravy pohybuje od roku 1991 a od samotného počátku sídlíme ve Šternberku na Moravě. Za dobu našeho působení jsme firmu vybavili moderními vozy, tak abychom dokázali vyjít vstříc potřebám zákazníkům a dokázali jim poskytnout co nejkvalitnější služby…

7JONAS SPEED s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Šumperská 941, Uničov Bezdlužná

Zahraniční doprava v rámci Evropské Unie i mimo ni, přeprava nadměrných nákladů, uskladnění a překládání zásilek, které jsou automaticky součástí přepravy zboží.

8OL TRANS CZ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Příčná 129/3, Olomouc

Naše rodinná společnost byla založena již v roce 1991, zabýváme se kamionovou přepravou zboží po celé Evropě. Klientům nabízíme možnost skladování s kompletními logistickými službami. Zároveň nabízíme opravárenské a servisní služby pro Vaše vozidla.

9PAVLAS AUTOTRANS spol. s r.o.

Poskytujeme služby mezinárodní a vnitrostátní dopravy, spedice.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Spedice v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Olomouc.