Spedice – Kroměříž

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Roman Vodica

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaplanova 3399, Kroměříž Bezdlužná

Kamionová a autobusová doprava, odtahová služba, zemní a silniční práce či servis klimatizací. Přeprava ADR zboží. Zajišťujeme spedici. Možnost skladování výrobků. Provozujeme pneuservis. Poskytování konzultací a poradenství v oblasti přepravy a cel.

2EIM Express, s.r.o.

Nabízíme dodávkovou autodopravu a spedici. Zaobíráme se expresní a speciální přepravou zásilek. Dále zajišťujeme také kurýrní služby. V rámci spedičních služeb zajistíme přepravu vašeho zboží po Evropě v rozmezí od 1 do 24 000 kg. Využíváme vozy Mercedes-Benz Sprinter a Atego v různých rozměrech.

3HD EXPRESS s.r.o.

Provozujeme autodopravu a spedici. Dále zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu se specializací na Francii, Německo, Itálii, Holandsko i Španělsko. Poskytujeme i komplexní servis silniční dopravy a mezinárodní přepravy. Nabízíme konvenční, expresní i mrazírenskou přepravu a muldy. Otevřeno…

4Otáhal Jiří

Roštění 222, Roštění
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytování spedičních služeb. Dále nabídka mezinárodní dopravy. Převoz i sypkých materiálů.

5cauphidu, spol. s r.o.

Sokolská 440, Hulín Bezdlužná

Nabídka vnitrostátní a mezinárodní přepravy. A to celovozových i kusových zásilek a speciální dopravy zdravotního materiálu.

6Laciga Roman - Laciga Transport

Družba 1190, Hulín Bezdlužná

Provozujeme mezinárodní i vnitrostátní nákladní kamionovou a dodávkovou autodopravu. Dále zajišťujeme spediční či logistické služby. Otevřeno nonstop.

7UNITRADE, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Žalkovice 63, Žalkovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Mezinárodní, vnitrostátní a spediční kamionová doprava kamiony VOLVO. Dále přeprava nebezpečných látek dle dohody ADR. Vlastníme 20 návěsových souprav a další menší vozidla.

8BF Trans s.r.o.

Provozujeme mezinárodní nákladní dopravu. Zaobíráme se spedicí a přepravou kusových zásilek i nebezpečných nákladů ADR. Jezdíme i z vozidly značky Renault, DAF a Man. Otevřeno nonstop.

9Koutňák Vít

Provozuji vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Dále i přepravu kusových a paletových zásilek, přepravu nebezpečných látek ADR, logistiku a spedici.

10Koutňáková Miloslava

Provozuji vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Dále i přepravu kusových a paletových zásilek, přepravu nebezpečných látek ADR, logistiku a spedici. Otevřeno nonstop.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Spedice v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Kroměříž.