Spedice – Opava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Merta Jiří- Autodoprava

Nabízíme nákladní autodopravu.

2ZR Trade s.r.o.

Poskytujeme tuzemskou a mezinárodní silniční dopravu a spedici celovozových i kusových zásilek. Dále nabízíme kontejnerovou dopravu, logistiku a skladování, leteckou a námořní přepravu.

3Pavel Kuzník, s.r.o.

K. H. Borovského 41, Hradec nad Moravicí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se mezinárodní a kamionovou autodopravou. Opravujeme osobní i nákladní vozidla včetně pneu servisních prací.

4J SPED, s.r.o.

Autoservis pro osobní i nákladní vozy. Nabízíme služby spediční a dopravní společnosti včetně přepravy zboží po celé Evropě. Přepravujeme chladírenské zboží, nadrozměrné náklady. Specializujeme se na dokládkové, sběrné i termínované zásilky.

5Bohumil Wolf, s.r.o.

Cihelní 282, Branka u Opavy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní dopravou. Nabízíme přepravu sypkých materiálů, zboží paletového i kusového. Opravujeme silniční vozidla.

6JUROTRANS, spol. s r.o.

Kolofíkovo nábřeží…, Opava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionovou dopravou a spedicí. Nabízíme přepravu nadrozměrných nákladů, expresní dopravu a nadstandartní služby. Poskytujeme servis nákladních vozidel, prodáváme oleje, maziva a náhradní díly. Profesní školení řidičů a školení BOZP.

7Bajgarová Zuzana, Ing. - LOGISTIKAZB

Poradenský servis v zajištění přepravy zboží mezi Českou republikou a třetími zeměmi. Naše služby zahrnují přímou komunikaci, poptávkové řízení speditéra a celní služby.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Spedice v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.