Spedice – Brno - venkov

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Carda Pavel - OCPSPED1 pobočka

Náves 17, Popůvky Bezdlužná Ověřená

Naše společnost působí v oblasti mezinárodní dopravy od roku 1992. Vlastníme rozsáhlý vozový park. Nabízíme služby v oblastech: spedice, zasilatelství, vnitrostátní a mezinárodní přeprava nákladů v ČR i zahraničí, expresní přeprava a přeprava nebezpečných nákladů dle dohody ADR.

2GRANDE s.r.o.1 pobočka

Cézavy 627, BLUČINA
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme autodoprava s dlouholetou tradicí působící na trhu více než 23 let. Hlavní náplní naší činnosti je vnitrostátní, mezinárodní a chladírenská doprava: pick-up, dodávková, nákladní, osobní a autobusová autodoprava, dále také, půjčovna a prodej obytných vozů a karavanů, auto-pneu servis, čištění…

3JAPO - transport s.r.o.

Je česká přepravní společnost se specializací na mezinárodní kamionovou dopravu, která nabízí své služby od roku 1991 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvavalitňuje. Zajišťuje řadu dalších služeb pro zákazníky a dopravce, jako ověřování tachografů, měření emisí, skladování, servis nákladních vozidel,…

4Camel Logistics s.r.o.

Naše společnost nabízí služby v oboru spedice a logistiky za rozumné ceny, ale také pomoc plně vyškoleného profesionálního personálu.

5MK SPEDICE s.r.o. (pobočka Ivančice)1 pobočka

Zajistíme přepravu osob po celé ČR. Nabízíme nákladní autodopravu včetně dopravy nadměrných nákladů a služeb spedice. Garantujeme preciznost a spolehlivost.

6Logflex CZ s.r.o. (pobočka Brno - Nádražní)2 pobočky

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 674, Modřice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

LOGFLEX CZ působí na českém trhu v oblasti mezinárodní i tuzemské dopravy a skladování. Disponujeme vlastním systémem distribuce zásilek a vysokou úrovní informačních technologií.

8Hofman Jakub

Zaměřujeme se na expresní autodopravu a spedici. Zajistíme Vám přepravu od jednoho balíku, přes paletové zboží až po nestandardní a nadrozměrné náklady.

9ESA - servis palet s.r.o. (pobočka Modřice)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Evropská 886…, Modřice Bezdlužná

Poskytujeme komplexní logistiku 3PL na míru a máme moderní sklady kategorie A. Děláme vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu a přepravu i také spedice a skladování v 5 skladech. Jsme suchá a chlazená distribuce a máme celní deklarace a dále nabízíme outsourcing a balení i také úpravu zboží.

10TOPTRANS EU, a.s., organizační složka (pobočka Šlapanice)27 poboček

Expresní vnitrostátní i zahraniční přeprava kusových zásilek a balíků (pojištění zásilky 1 milion v ceně přepravného). 33 středisek v ČR a SR. Další činnosti v oblasti spedice a skladování i doplňkové služby typu dobírka, komfortní doručení, přepravy ADR, sledování zásilek a jiné.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Spedice v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - venkov.