Spedice – Hodonín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Vinacz, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vinařská 882, Dolní Bojanovice Bezdlužná

Prioritou firmy je výroba a prodej vysoce kvalitních sudových i lahvových vín a vinných produktů. Nabízíme širokou paletu tuzemských i zahraničních vín. Víno získáváme také z vlastních vinic a nebo jej vykupujeme přímo od zkušených pěstitelů. Udržujeme optimálního rovnováhu mezi příznivou cenou a…

2N.J.P.Log s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Za Dráhou 4268/1, Hodonín Bezdlužná

Poskytujeme služby mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravy, spedice, logistické službyHlavní činností naší firmy NJP-Log.s.r.o. je profesionální zabezpečování různých druhů mezinárodních přeprav. Specializujeme se na dokládkové přepravy a celovozové kamionové přepravy v rámci celé EU, včetně…

3Konečný Roman - autodoprava

Provozujeme mezinárodní nákladní a kamionovou dopravu. Provádíme spedici a přepravy všech druhů zboží, i ADR v režimech export - import po celé EU. Možnost přepravy celovozových i nekompletních zásilek do celkové hmotnosti 25 t.

4Vinacz, spol. s r.o. - autodoprava1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vinařská 882, Dolní Bojanovice Bezdlužná

Nabízíme mezinárodní autodopravu a spediční služby.

5TOPTRANS EU, a.s., organizační složka (pobočka Hodonín)27 poboček

Expresní vnitrostátní i zahraniční přeprava kusových zásilek a balíků (pojištění zásilky 1 milion v ceně přepravného). 33 středisek v ČR a SR. Další činnosti v oblasti spedice a skladování i doplňkové služby typu dobírka, komfortní doručení, přepravy ADR, sledování zásilek a jiné.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Spedice v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spedice najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Hodonín.