Bezpečnost, ochrana – Přerov

Bezpečnostní agentury nabízejí bezpečnostní služby, zabezpečovací a kamerové systémy, monitoring objektů, objektová řešení, detektivní služby a úklidové služby. Přehled bezpečnostních agentur v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

2ELEKTRO - REMO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
K Moštěnici 265/8a, Přerov
Otevřeno do 15:30

Nabízíme provedení bytových a průmyslových rozvodů, kabelových přípojek, hromosvodů. Zajišťujeme projekční činnost, montáže, opravy a modernizace elektrickoinstalace, kompenzace NN, revize elektrických zařízení.

3KEN SECURITY s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hrázi 1139/13, Přerov Bezdlužná

Bezpečnostní agentura KEN střeží v rámci olomouckého kraje řadu významných podniků, současně má na pultu centrální ochrany napojených přes 600 klientů.

4DELTA 3 Přerov spol. s r.o. - Bezpečnostní služba DELTA 3 (pobočka Přerov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 1498, Přerov Bezdlužná

Společnost poskytuje bezpečnostní služby. Nabízí ostrahu objektů a ochranu majetku.

5SMOOS s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Radniční 436, Hranice

Nabízíme ostrahu budov i osob. Nabízím služby i oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

6HP-ELMONN s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 717/1 , Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se zabývá elektroinstalační montáží staveb a průmyslových rozvodů. Instalace hromosvodů, počítačových sítí i požární signalizace. Montáže slaboproudých zařízení.

7SLOP. LP s.r.o. .1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Losertova 627/20, Lipník nad Bečvou I…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a veškeré revize (plynu, elektro, hromosvodů, hydrantů a další). Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, zdravotní obuv, hasicí přístroje, požární hlásiče, bezpečnostní tabulky.

8Králová Věra - Bezpečnější domov

Firma nabízí distribuci elektronického a požárního zabezpečení. V nabídce naleznete zabezpečovací systémy EZS, GSM alarmy, S-DVR, NVR systémy, analogové a IP kamery, videotelefony, hlásiče požáru, detektory CO a další.

9Hoferica Josef

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, bezpečnosti staveb, školení BOZP, servis a revize. Zabezpečujeme kvalitní uspokojování potřeb zákazníků při realizaci dodávek a služeb poskytovaných v souladu s jejich požadavky (jakost, BOZP, PO, OŽP).

10SAFE HOME europe, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 1113/47, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme požární zabezpečení, hlásiče požáru, hlásiče kouře, detektory plynu, požární signalizace, detekce požáru. Jsme oficiální zástupce Kidde ČR a SR, FireAngel, FirstAlert, Detectagas.


Bezpečnost, ochrana – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Bezpečnost, ochrana v lokalitě Přerov – detailní popis

Bezpečnostní služby

Ochrana osob (osobní ochranka, bodyguard)

Bodyguardi zajišťují osobní doprovod osob. Mohou být i ozbrojeni.

 • Běžná (viditelná) ochranka osob – provádí ji jeden bodyguard, který může zastávat i roli řidiče a může být ozbrojen
 • Skrytá ochranka osob – bodyguardi provádějí ochranu tajně, přičemž klienta mají neustále na očích
 • Demonstrační ochranka osob – zajišťuje ji celý tým bodyguardů, kteří navíc kontrolují místnost před vstupem, nápoje nebo cizí personál

Fyzická ostraha objektů

Zajišťuje ostrahu průmyslových objektů, logistických areálů, staveb, administrativních budov, obchodních domů, bank, hotelů nebo rodinných domů.

Ostraha veřejných událostí

Ostraha sportovních, společenských nebo kulturních událostí. Ostrahu zajišťuje zkušený tým pracovníků ostrahy. Cílem je zajištění bezpečnosti osob a hladkého průběhu akce.

Ostraha se psem

Ostrahu zajišťuje psovod a speciálně cvičený bezpečnostní pes. Provádějí kontrolní a pochůzkové činnosti uvnitř střeženého objektu. Tento typ ostrahy se hodí na ostrahu velkých objektů. Výhodou ostrahy se psem je, že pes budí respekt, je rychlý a má dobře vyvinutý sluch a čich, díky kterým dokáže detekovat pachatele na velké vzdálenosti nebo v noci.

Mobilní zásahové jednotky

Provádějí výjezdy k poplachům na objektech, k monitorovaným vozidlům při neoprávněné manipulaci a k monitorovaným osobám v tísni.

Ostraha vrátnice

Zajišťuje zabezpečení vchodu do budovy nebo vjezdu do areálu, obsluhu bezpečnostních a přístupových systémů, evidenci návštěv a vozidel, dohled na bezpečnostní kamery a poskytuje základní informace.

Recepční služby

Recepční služby mohou zajišťovat pracovníci ostrahy nebo specialisté se znalostí cizího jazyka. Recepční zajišťuje evidenci návštěv, obsluhu přístupových systémů a turniketů, výdej a příjem klíčů, převzetí pošty, obsluhu telefonu a poskytuje základní informace.

Facility management

Facility management je efektivní způsob řízení podpůrných činností, které přímo nesouvisí s vaším podnikáním. V rámci facility managementu vám pracovníci bezpečnostní agentury nabízejí služby v oblasti administrativních činností (účetnictví, fakturace, starost o poštu), technického facility managementu (správa budov, údržba a servis zařízení, revize, helpdesk, bezpečnost práce), úklidové práce nebo péče o zeleň. Výhodou je komplexní péče o provozní procesy ve firmě a optimalizace nákladů celé firmy.

Detektivní služby

Detektivní služby poskytujeme pro fyzické osoby, právnické osoby, advokátní kanceláře, pojišťovny nebo finanční společnosti.

 • Pomoc při řešení partnerských problémů
 • Prověření budoucího partnera
 • Zajištění důkazů pro soudní i mimosoudní řízení
 • Pátrání po pohřešovaných osobách
 • Pátrání po dlužnících
 • Prověřování motorových vozidel
 • Pomoc při neoprávněném užívání bytu
 • Montáž skrytých kamer a odposlechů
 • Získávání informací pomocí audio-video techniky
 • Vyhledávání odposlechových zařízení
 • Ověřování rodokmenu
 • Zajišťování doprovodu a osobní ochrany
 • Řešení případů vydírání a vyhrožování
 • Ověřování rodokmenu
 • Analýza DNA
 • Služby v oblasti grafologie a daktyloskopie

Bezpečnostní agentury

Komora podniků komerční bezpečnosti České republiky (KPKB ČR) je spolek právnických a fyzických osob, které poskytují služby v oblasti ochrany osob a majetku nebo se na těchto službách jinak podílejí.

SECURITY magazín je český odborný časopis o komerční bezpečnosti, který se orientuje na profesionály pracující v soukromých bezpečnostních agenturách nebo ve firmách poskytujících technické bezpečnostní služby, manažerům prodávajícím uvedené služby, bezpečnostním specialistům nakupujícím bezpečnostní služby, ale i laické veřejnosti.