Bezpečnost, ochrana – Karviná

Bezpečnostní agentury nabízejí bezpečnostní služby, zabezpečovací a kamerové systémy, monitoring objektů, objektová řešení, detektivní služby a úklidové služby. Přehled bezpečnostních agentur v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zajišťujeme výkon funkce externího bezpečnostního poradce. Nabízíme odborné poradenství při přepravě nebezpečných věcí po silnici dle předpisu ADR, po železnici dle předpisu RID, po moři dle předpisu IMDG Code a při letecké přepravě nebezpečných věcí dle předpisů IATA.

2DISAM SAFETY, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Aloise Jiráska 1526…, Havířov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se zejména na ochranu dýchacích cest, zraku, sluchu, hlavy a obličeje a těla. Nabízíme sortiment filtračních polomasek (respirátorů), masek a polomasek včetně filtrů k nim. V sortimentu jsou rovněž ochranné pomůcky pro ochranu zraku, dýchacích cest a sluchu při svařování …

3FOLWARCZNÁ JANA Ing.

Chalupnická 1329/9, Horní Suchá
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

FOLWARCZNÁ JANA Ing., se sídlem Chalupnická 1329/9, 735 35, Horní Suchá, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě…

4IHAS s.r.o. (pobočka Karviná-Ráj)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Borovského 262/98, Karviná-Ráj Bezdlužná

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře či provádíme revize, hodnocení rizik a aktualizace potřebné dokumentace. Dále zajišťujeme měření prašnosti i antistatických vlastností. Prodáváme nářadí, značky i…

5RODANTHI, spol. s r.o. (pobočka Český Těšín)2 pobočky

Provádíme výstavbu rodinných domů, bytů včetně rekonstrukcí. Nabízíme nátěry dřevostaveb a malování interiérů. Poskytujeme také ochranu majetku a osob včetně VIP.

6Zborník Petr

Mánesova 512/28, Český Těšín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytuji odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Dále se zabývám prodejem i revizemi hasicích přístrojů, hydrantů, CO2 lahví, protipožárních nátěrů a klapek.

7Bezpečnostní agentura FOOM s.r.o.

Karvinská 213, Chotěbuz
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na projektování, instalace a servis elektronického zabezpečovacího systému. Dále se specializujeme na poskytování bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob pomocí pultu centralizované ochrany PCO, zajistíme nepřetržité monitorování stavu elektronických zabezpečovacích…

8Ochranné systémy, s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou systémů průmyslových technologií. Specializujeme se na oblasti protivýbuchové a požární ochrany.

9Vilášek Václav

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajišťujeme odborné poradenství firmám i živnostníkům. Jsme způsobilí k činnosti koordinátora oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi i k činnosti koordinátora požární ochrany.

10Valentová Olga

Zajistíme fyzickou ochranu soukromých i průmyslových objektů, osob včetně bezpečnostního poradenství.


Bezpečnost, ochrana – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Bezpečnost, ochrana v lokalitě Karviná – detailní popis

Bezpečnostní služby

Ochrana osob (osobní ochranka, bodyguard)

Bodyguardi zajišťují osobní doprovod osob. Mohou být i ozbrojeni.

 • Běžná (viditelná) ochranka osob – provádí ji jeden bodyguard, který může zastávat i roli řidiče a může být ozbrojen
 • Skrytá ochranka osob – bodyguardi provádějí ochranu tajně, přičemž klienta mají neustále na očích
 • Demonstrační ochranka osob – zajišťuje ji celý tým bodyguardů, kteří navíc kontrolují místnost před vstupem, nápoje nebo cizí personál

Fyzická ostraha objektů

Zajišťuje ostrahu průmyslových objektů, logistických areálů, staveb, administrativních budov, obchodních domů, bank, hotelů nebo rodinných domů.

Ostraha veřejných událostí

Ostraha sportovních, společenských nebo kulturních událostí. Ostrahu zajišťuje zkušený tým pracovníků ostrahy. Cílem je zajištění bezpečnosti osob a hladkého průběhu akce.

Ostraha se psem

Ostrahu zajišťuje psovod a speciálně cvičený bezpečnostní pes. Provádějí kontrolní a pochůzkové činnosti uvnitř střeženého objektu. Tento typ ostrahy se hodí na ostrahu velkých objektů. Výhodou ostrahy se psem je, že pes budí respekt, je rychlý a má dobře vyvinutý sluch a čich, díky kterým dokáže detekovat pachatele na velké vzdálenosti nebo v noci.

Mobilní zásahové jednotky

Provádějí výjezdy k poplachům na objektech, k monitorovaným vozidlům při neoprávněné manipulaci a k monitorovaným osobám v tísni.

Ostraha vrátnice

Zajišťuje zabezpečení vchodu do budovy nebo vjezdu do areálu, obsluhu bezpečnostních a přístupových systémů, evidenci návštěv a vozidel, dohled na bezpečnostní kamery a poskytuje základní informace.

Recepční služby

Recepční služby mohou zajišťovat pracovníci ostrahy nebo specialisté se znalostí cizího jazyka. Recepční zajišťuje evidenci návštěv, obsluhu přístupových systémů a turniketů, výdej a příjem klíčů, převzetí pošty, obsluhu telefonu a poskytuje základní informace.

Facility management

Facility management je efektivní způsob řízení podpůrných činností, které přímo nesouvisí s vaším podnikáním. V rámci facility managementu vám pracovníci bezpečnostní agentury nabízejí služby v oblasti administrativních činností (účetnictví, fakturace, starost o poštu), technického facility managementu (správa budov, údržba a servis zařízení, revize, helpdesk, bezpečnost práce), úklidové práce nebo péče o zeleň. Výhodou je komplexní péče o provozní procesy ve firmě a optimalizace nákladů celé firmy.

Detektivní služby

Detektivní služby poskytujeme pro fyzické osoby, právnické osoby, advokátní kanceláře, pojišťovny nebo finanční společnosti.

 • Pomoc při řešení partnerských problémů
 • Prověření budoucího partnera
 • Zajištění důkazů pro soudní i mimosoudní řízení
 • Pátrání po pohřešovaných osobách
 • Pátrání po dlužnících
 • Prověřování motorových vozidel
 • Pomoc při neoprávněném užívání bytu
 • Montáž skrytých kamer a odposlechů
 • Získávání informací pomocí audio-video techniky
 • Vyhledávání odposlechových zařízení
 • Ověřování rodokmenu
 • Zajišťování doprovodu a osobní ochrany
 • Řešení případů vydírání a vyhrožování
 • Ověřování rodokmenu
 • Analýza DNA
 • Služby v oblasti grafologie a daktyloskopie

Bezpečnostní agentury

Komora podniků komerční bezpečnosti České republiky (KPKB ČR) je spolek právnických a fyzických osob, které poskytují služby v oblasti ochrany osob a majetku nebo se na těchto službách jinak podílejí.

SECURITY magazín je český odborný časopis o komerční bezpečnosti, který se orientuje na profesionály pracující v soukromých bezpečnostních agenturách nebo ve firmách poskytujících technické bezpečnostní služby, manažerům prodávajícím uvedené služby, bezpečnostním specialistům nakupujícím bezpečnostní služby, ale i laické veřejnosti.