Bezpečnost, ochrana – Šumperk

Bezpečnostní agentury nabízejí bezpečnostní služby, zabezpečovací a kamerové systémy, monitoring objektů, objektová řešení, detektivní služby a úklidové služby. Přehled bezpečnostních agentur v lokalitě Šumperk.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Činčara Marian - Maros

Dovolte, aby jsme se krátce představili. Naše firma vznikla v roce 2003. Zabýváme se montáží slaboproudých a silnoproudých rozvodů a k nim příslušných systémů. Sledujeme vývoj nejmodernějších technologií a tyto poznatky co nejefektivněji uplatňujeme při návrhu jednotlivých technických řešení. Naše…

2HD ELEKTRO CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jesenická 1819, Šumperk Bezdlužná

Již po dlouhá léta poskytujeme služby v oblasti elektromontáží po celé ČR i SR. Pro naše klienty zajišťujeme profesionální, na zakázku provedená řešení v odpovídajících cenách, kvalitě i čase. Rovněž nabízíme účelové konzultace a flexibilní přístup při návrhu i realizaci zakázek. Provádíme:…

3Temenická Lékárna s.r.o.- Lékárna Palác Schönberg2 pobočky

1.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Langrova 3181/23, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všechny naše lékárny nabízejí možnost zamluvení léků a léčivých přípravků na předpis. Objednávku nám můžete poslat e-mailem na lekarna@eshoplekarna.cz případně prosím uveďte tyto položky do poznámky při objednávání v našem internetovém obchodě. U léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis,…

4Kvapilíková Božena

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vyšehoří 69, Vyšehoří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby v oblasti požární ochrany. Nabízíme prodej, revize, opravy hasicích přístrojů, hydrantů a ostatní protipožární techniky.

5Václavek Tomáš - Elektromontáže

Nabízím elektromontážní práce, montáže hromosvodů a požárního zabezpečení.

6Březa Zdeněk, Ing.

Nabízím projektování staveb a zabezpečení i požární ochrany.

7JANOUŠEK JIŘÍ - poskytování služeb BOZP

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Olšany 144, Olšany Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti PO a BOZP.

8Hollan Marek, Bc.

Nabízíme projektování požární bezpečnosti staveb. Zpracuji požární dokumentaci, aj.

9POTES s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sobotín 239, Sobotín Bezdlužná

Prodej, servis a poradenství v oblasti hasicí techniky. Zajistíme kompletní vybavení staveb protipožárním zařízením. Dodáváme hasící přístroje vodní, pěnové, práškové či sněhové. Dále nabízíme hadice hydrantové a pro sportovní účely, láhve pro dýchací přístroje i CO2.

10Hudos František

Uničovská 2645/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se fyzickou ostrahu objektů. Provádíme montáže elekronického zabezpečovacího i požárního zabezpečení, kamerových systémů. Dodáváme brány, vrata, pobočkové ústředny, PC sítě a VOIP telefony. Provozujeme pult centrální ochrany.


Bezpečnost, ochrana – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Bezpečnost, ochrana v lokalitě Šumperk – detailní popis

Bezpečnostní služby

Ochrana osob (osobní ochranka, bodyguard)

Bodyguardi zajišťují osobní doprovod osob. Mohou být i ozbrojeni.

 • Běžná (viditelná) ochranka osob – provádí ji jeden bodyguard, který může zastávat i roli řidiče a může být ozbrojen
 • Skrytá ochranka osob – bodyguardi provádějí ochranu tajně, přičemž klienta mají neustále na očích
 • Demonstrační ochranka osob – zajišťuje ji celý tým bodyguardů, kteří navíc kontrolují místnost před vstupem, nápoje nebo cizí personál

Fyzická ostraha objektů

Zajišťuje ostrahu průmyslových objektů, logistických areálů, staveb, administrativních budov, obchodních domů, bank, hotelů nebo rodinných domů.

Ostraha veřejných událostí

Ostraha sportovních, společenských nebo kulturních událostí. Ostrahu zajišťuje zkušený tým pracovníků ostrahy. Cílem je zajištění bezpečnosti osob a hladkého průběhu akce.

Ostraha se psem

Ostrahu zajišťuje psovod a speciálně cvičený bezpečnostní pes. Provádějí kontrolní a pochůzkové činnosti uvnitř střeženého objektu. Tento typ ostrahy se hodí na ostrahu velkých objektů. Výhodou ostrahy se psem je, že pes budí respekt, je rychlý a má dobře vyvinutý sluch a čich, díky kterým dokáže detekovat pachatele na velké vzdálenosti nebo v noci.

Mobilní zásahové jednotky

Provádějí výjezdy k poplachům na objektech, k monitorovaným vozidlům při neoprávněné manipulaci a k monitorovaným osobám v tísni.

Ostraha vrátnice

Zajišťuje zabezpečení vchodu do budovy nebo vjezdu do areálu, obsluhu bezpečnostních a přístupových systémů, evidenci návštěv a vozidel, dohled na bezpečnostní kamery a poskytuje základní informace.

Recepční služby

Recepční služby mohou zajišťovat pracovníci ostrahy nebo specialisté se znalostí cizího jazyka. Recepční zajišťuje evidenci návštěv, obsluhu přístupových systémů a turniketů, výdej a příjem klíčů, převzetí pošty, obsluhu telefonu a poskytuje základní informace.

Facility management

Facility management je efektivní způsob řízení podpůrných činností, které přímo nesouvisí s vaším podnikáním. V rámci facility managementu vám pracovníci bezpečnostní agentury nabízejí služby v oblasti administrativních činností (účetnictví, fakturace, starost o poštu), technického facility managementu (správa budov, údržba a servis zařízení, revize, helpdesk, bezpečnost práce), úklidové práce nebo péče o zeleň. Výhodou je komplexní péče o provozní procesy ve firmě a optimalizace nákladů celé firmy.

Detektivní služby

Detektivní služby poskytujeme pro fyzické osoby, právnické osoby, advokátní kanceláře, pojišťovny nebo finanční společnosti.

 • Pomoc při řešení partnerských problémů
 • Prověření budoucího partnera
 • Zajištění důkazů pro soudní i mimosoudní řízení
 • Pátrání po pohřešovaných osobách
 • Pátrání po dlužnících
 • Prověřování motorových vozidel
 • Pomoc při neoprávněném užívání bytu
 • Montáž skrytých kamer a odposlechů
 • Získávání informací pomocí audio-video techniky
 • Vyhledávání odposlechových zařízení
 • Ověřování rodokmenu
 • Zajišťování doprovodu a osobní ochrany
 • Řešení případů vydírání a vyhrožování
 • Ověřování rodokmenu
 • Analýza DNA
 • Služby v oblasti grafologie a daktyloskopie

Bezpečnostní agentury

Komora podniků komerční bezpečnosti České republiky (KPKB ČR) je spolek právnických a fyzických osob, které poskytují služby v oblasti ochrany osob a majetku nebo se na těchto službách jinak podílejí.

SECURITY magazín je český odborný časopis o komerční bezpečnosti, který se orientuje na profesionály pracující v soukromých bezpečnostních agenturách nebo ve firmách poskytujících technické bezpečnostní služby, manažerům prodávajícím uvedené služby, bezpečnostním specialistům nakupujícím bezpečnostní služby, ale i laické veřejnosti.