Zastřešení bazénů – Olomouc

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1S & R servis s.r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Fibichova 33, Olomouc, Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 1993 jako partner firmy EBARA Italia pro zabezpečení servisu na výrobky této firmy dodávané na český trh. Postupem času byl k této činnosti přiřazen i vlastní prodej těchto i dalších čerpadel. Zákazník zde nalezne širokou nabídku čerpadel různých provedení, především…

2HYDROVARIANT spol. s r.o.

Společnost HYDROVARIANT spol. s r.o. působí již řadu let nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Zabýváme se výrobou polypropylenových bazénů růzmých tvarů a velikostí s možnými dodávkami na klíč, prodejem bazénů od fy COMPASS CERAMIC POOLS a nyní NOVINKA - řada velmi luxusních keramických bazénů…

3ALBIXON a.s. (pobočka Olomouc)15 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(75)
Přerovská 688/62a, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme bazény Albistone a zastřešení v Evropě i ve světě. Výhradní prodej vířivých van Jacuzzi. Prodej bazénového příslušenství.

4ALLGARD CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Paseka 304, Paseka Bezdlužná

Kvalitní bazény, zastřešení bazénu a wellness zařízení. Konzultujeme, vyrábíme, montujeme a servisujeme.

5Bumerang - zastřešení bazénů s.r.o.

Tovární 157, Velký Týnec
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme, prodáváme i montujeme zastřešení bazénů. Nabízíme pochozí koleje, povrchové úpravy či atypické rozměry. Dále u nás najdete dveře, profily i výplně.

6Eger Miroslav

Zabýváme se výrobou plastových výrobků z polypropylenu, polyetylenu, jímek, bazénů a jejich zastřešení včetně příslušenství. Prodáváme čistírny odpadních vod a dvoustupňový odlučovač tuku.

7Ing. Anton Janíček

Zaměřuji se na výrobu velkoobjemových plastových jezírek včetně stavební připravenosti, bazénů, jímek, septiků a armádních terčů. Provádím zastřešení bazénů. Vyrábím také vysoce výkonné jezírkové filtrace.

8Podrázská Pavla

Moravská 868/1A, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Široká nabídka vířivek, bazénů a zastřešení.

9Mountfield a.s. (pobočka Olomouc, Řepčín)79 poboček

Nabízíme prodej bazénů a zahradní techniky. Prodáváme sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Zastřešení bazénů v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomouc.