Zastřešení bazénů – Olomoucký kraj

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1S & R servis s.r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Fibichova 33, Olomouc, Hodolany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 1993 jako partner firmy EBARA Italia pro zabezpečení servisu na výrobky této firmy dodávané na český trh. Postupem času byl k této činnosti přiřazen i vlastní prodej těchto i dalších čerpadel. Zákazník zde nalezne širokou nabídku čerpadel různých provedení, především…

2HYDROVARIANT spol. s r.o.

Společnost HYDROVARIANT spol. s r.o. působí již řadu let nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Zabýváme se výrobou polypropylenových bazénů růzmých tvarů a velikostí s možnými dodávkami na klíč, prodejem bazénů od fy COMPASS CERAMIC POOLS a nyní NOVINKA - řada velmi luxusních keramických bazénů…

3ALBIXON a.s. (pobočka Olomouc)15 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(75)
Přerovská 688/62a, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme bazény Albistone a zastřešení v Evropě i ve světě. Výhradní prodej vířivých van Jacuzzi. Prodej bazénového příslušenství.

4Černý Richard - RC BAZÉNY2 pobočky

Vodní 897/28a, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Bazény z těžké folie - Cefil, Alkorplan, DLW, laminátové a plastové. Prodej, výroba a montáž kompletní bazénové technologie, zastřešení, lamelové zakrytí, solonizační jednotky, infrasauny, příslušenství, bazénová chemie, solární technologie, tepelná čerpadla, elektrické a výměníkové ohřevy.…

5BAZÉNY - WHIRLPOOLY - SAUNY - BWS PŘEROV s.r.o.

Dluhonská 1350/43, Přerov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializujeme se na projekce, dodávky, montáže a servis kompletní technologie pro komerční wellness centra a wellnessové zóny rodinných domů. V naší nabídce najdete rodinné i veřejné bazény, sauny, whirpooly, parní lázně, odpočívárny a posilovny.

6Ing. Milan Kratochvíl2 pobočky

9. května 155/25, Horní Moštěnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zasklívání balkonů a lodžií včetně montáží zimních zahrad, zastřešení bazénů či realizace konstrukcí a přístřešků. Prodáváme sekční garážová vrata i hliníkové a ocelové brány, sušáky na prádlo, žaluzie a rolety.

7Viktorin Petr- ZÁMEČNICKÉ PRÁCE ŠUMPERK

Slovanská 270/4, Šumperk
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti kovoobráběcích, zámečnických či svářečských prací.

8Rančák Petr - bazénové lemy

Oborem naší firmy jsou převážně bazénové lemy pro vnitřní i venkovní bazény, jejich výroba a aplikace. Dále vyrábíme plotové zákrytové desky jako doplňkový sortiment k tvarovkám FACE BLOCKS. Dlažby a obklady z naší produkce uspokojí i náročné zákazníky nejen svou kvalitou, ale také cenou.

9ALLGARD CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Paseka 304, Paseka Bezdlužná

Kvalitní bazény, zastřešení bazénu a wellness zařízení. Konzultujeme, vyrábíme, montujeme a servisujeme.

10Bumerang - zastřešení bazénů s.r.o.

Tovární 157, Velký Týnec
Otevřeno od 7:00

Vyrábíme, prodáváme i montujeme zastřešení bazénů. Nabízíme pochozí koleje, povrchové úpravy či atypické rozměry. Dále u nás najdete dveře, profily i výplně.


Firmy v dalších lokalitách


Zastřešení bazénů v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomoucký kraj.