Zastřešení bazénů – Zlínský kraj

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Skleníky Bureš

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaplanova 1763/1, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Nabízíme výrobu skleníků a zimních zahrad i přístřešků nad vchod do domu či provádíme zastřešení pergol, zasklívání lodžií a balkonů. Dále nabízíme zakrytí bazénů či bazénových přístřešků. Skleník dodáváme kompletně smontovaný. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Dobrá propustnost světla. Nízká…

2Benedíková Svetlana - Elima

Prodej plastového a stavebního materiálu. Dále i prodej polykarbonátu, plexiskel a polystyrenu. Dále se naše firma specializuje na kompletní zahradní program s recyklovaného plastu. Zároveň dodáváme kvalitní dřevoplastovou podlahu od firem Timberstar a Dřevo Plus.

3Pavelka Radomil, Ing.

Březolupy 274, Březolupy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní dodávky zimních zahrad, zastřešení bazénů a přístřešků. Provádíme zastřešování a prosvětlování objektů či zámečnickou zakázkovou výrobou. Dále vyrábíme posuvné i křídlové brány, schodiště a zábradlí, oplocení a další. K balkonům dodáváme kompletní konstrukci.

4ČERNÁ HELENA - RC bazény

Nabízíme prodej, zastřešení či rekonstrukce bazénů a dodáváme bazénová příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Zastřešení bazénů v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Zlínský kraj.