Zastřešení bazénů – Břeclav

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1AMM Otáhal s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Kobylí 180, Kobylí
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Výroba bazénů. Plastové bazény, sklolaminátové bazény a jejich zastřešení. Šachty, plastové nádrže, jímky. Plastové nádrže a výrobky pro vinařství, zemědělství a chemický průmysl.

2MADEKOP, spol. s r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Vrbice 348, Vrbice Bezdlužná

Naše firma působí na trhu již od roku 1993 a během těchto let získala mnoho zkušeností v zakázkové výrobě ze dřeva, plastu a kovu. Nejdůležitějšími prvky naší výroby jsou tak nábytek na zakázku, plastové bazény a zastřešení bazénů.

3PATRIA Kobylí, a.s.1 pobočka

Augusty Šebestové…, Kobylí
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Jsme firma zabývající se výrobou plastových rodinných bazénů a dále i konstrukcí a nabízíme moderní typy bazénů s přelivným žlábkem a Typ Compact a koupací jezírka a také zastřešení, dále výrobou a prodejem vín, ovoce, masných výrobků, poskytujeme ubytování v našem penzionu PATRIA a zábavu ve…

4POPP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovská 1390, Velké Bílovice

Děláme moderní zastřešení bazénů a teras včetně elektrických pohonů a ovládáním přes chytré telefony. Klademe důraz na eleganci a design.

5Klempo s.r.o.

Kobylí 736, Kobylí Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1991. Původně se věnovala běžným klempířským pracím. V roce 1996 se rozšířila o výrobu a montáž zámečnických výrobků, kde převládá zastřešení bazénů.

6MADEKOP, spol. s r.o. - e-shop (pobočka Vrbice)2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrbice 348, Vrbice Bezdlužná

On-line prodej bazénové chemie, příslušenství a vysavačů.

7MADEKOP, spol. s r.o. - (pobočka Břeclav)2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Národních hrdinů…, Břeclav Bezdlužná

Předváděcí centrum vzorových bazénů různých tvarů a barev. Doporučíme zastřešení bazénů, představíme Vám bazénovou roletu.

8MORAVA - EKOL, spol. s r.o.

Výroba interiérových i venkovních plastových bazénů včetně příslušenství. Zastřešení bazénů, čističky odpadních vod, septiky, jímky odlučovač tuků a ropných látek. Nabízíme plastové nádoby pro vinaře a potravinářské stoly.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Zastřešení bazénů v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Břeclav.