Zastřešení bazénů – Ostrava - město

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Vlk Lubomír- Bazény

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
K Lípě 1150/1a , Ostrava, Polanka… Bezdlužná

Naše firma provádí realizace, rekonstrukce a následný servis venkovních a vnitřních bazénů včetně příslušenství, dlažby a bazénové chemie. Dodáváme a montujeme zastřešení od firmy ALUKOV.

2ALBIXON a.s. (pobočka Ostrava, Kunčičky)15 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(75)
Lihovarská 689/40a, Ostrava - Kunčičky Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení pro Váš dům, terasu a zahradu, bazény a veškeré bazénové příslušenství, zastřešení bazénů i vířivky.

3Hrabáček Martin- H&P Polykarbonáty

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hasičská 911, Ostrava Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, prodejí a montáží polykarbonátových desek, hliníkových profilů.Výroba, prodej, montáž - přístřešky (obloukové, sedlové, šikmé, rovné). Zastřešení bazénů, zasklení lodžií.

4DAG stav plus s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lešetínská 614/47 , Ostrava
Dnes už má zavřeno

Společnost zaměřená na služby v oblasti - prodej zimních zahrad, zastřešení bazénů, konstrukcí i pergol, zhotovuje konstrukční systémy z hliníkových, železných i dřevěných profilů, vyrábí světlíky, svislé prosklení, přístřešky, polykarbonátové desky, zasklívá balkóny a lodžie.

5Bazeni CZ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Krmelínská 220/6, Ostrava, Hrabová
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej, montáž a servis bazénů včetně zastřešení. Dále nabízíme bazénové příslušenství a vodo-materiály. Provádíme práce s detektorem úniku vody.

6HAK STAV s.r.o. (pobočka Ostrava)1 pobočka

Vyrábíme zastřešení bazénů, dřevěné zimní zahrady, střešní světlíky, svislá prosklení, zastřešení parkovišť či přístřešky. Prodáváme polykarbonátové desky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Zastřešení bazénů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Ostrava - město.