Zastřešení bazénů – Brno - venkov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AM Bazény s.r.o.

Tyršova 72, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme venkovní a vnitřní bazény, jejich zastřešení i lamelové zakrytí. Dodáváme filtrační zařízení, protiproudy, odlučovače a vysavače, bazénovou chemii, tepelná čerpadla a další příslušenství.

2OMNIPLAST s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Podolí 471, Podolí u Brna Bezdlužná

Prodáváme plasty a osvětlení. Dodáváme plasty, houževnatý polystyren, plexi, polyestery APET, PET PLUS, PETG, PVC, PP, PE, Omnideck, fasádní panely, makrolon, lexan, polykarbonátové desky, LED diody atd. Reklama, signmaking, stavební, strojní, tiskařský a potravinářský průmysl. Nabízíme materiál…

3ART BAZÉNY s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem bazénů Art Pools.

4Skříšovský Dušan

Provádíme stavby betonových a foliových bazénů na klíč. Zabýváme se také zastřešením bazénů a komplexními službami v oblasti servisu všech typů bazénů. Působíme zejména na Jižní Moravě a v okolí Brna.

5MORAVA POOL s.r.o. (pobočka Veverská Bítýška)1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Chudčice 308, Veverská Bítýška Bezdlužná

Nabízíme fóliové bazény, bazény s přelivem, vířivky, zastřešení, lamelové zakrytí a tepelná čerpadla. Zabýváme se kompletní realizací bazénů - stavba bazénů na klíč. Dodáváme bazénové komponenty, vytápění, protiproudá zařízení, solární plachty, chemii a další příslušenství.

6TiPo spol. s r.o.

TiPo spol. s r.o. se od roku 1991 se zabývá výrobou produktů svařovaním PP desek. Bazény:Jedná se o zakázkovou výrobu bazénů a whirpoolů včetně technologického zázemí. Vše dle náročnosti klienta od základního vybavení až po plnou automatizaci zařízení. Septiky a jímky: Nádrže na fekálie, či…

7BASPA s.r.o.

Nabízíme bazény a vířivky. Prodej a výstavba bazénů nadzemních, částečně i zcela zapuštěných. V nabídce máme dřevěné bazény Wood Line a foliové bazény Laghetto. Prodej a servis pro kanadské venkovní vířivky Arctic Spas, také pro jejich řadu Coyote Spas a nově také švédské vířivky Viskan Spa.

8AMT Bazény s.r.o.

Nabídka bazénů a příslušenství.

9Černý Eduard

Zabýváme se on-line prodejem bazénů a zastřešení, realizace bazénů z těžké fólie, laminátové i plastové. Také nabízíme příslušenství k bazénům či úpravu vody.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Zastřešení bazénů v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zastřešení bazénů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - venkov.