Stanice technické kontroly, STK – Zlínský kraj

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1HYSTER CZ a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulínská 3445/5, Kroměříž Bezdlužná

Servis a prodej vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků Hyster. Dále zajištění školení řidičů, náhradních dílů, doplňků a poradenství. Mimo jiné i technické kontroly a revize LPG systémů. Převzetí aktuálního parku a zajištění servisu a dodávek ND.

2AUTO BARRETO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Palackého 526, Holešov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

BOSCH car servis, autoservis, pneuservis, prodej vozů, autokosmetické služby, servis klimatizací, komplexní údržba firemních vozových parků, náhradní vozidlo. Diagnostika, provedení STK.

3Běhůnek Stanislav

Provozujeme autoservis s možností přípravy vozu na STK, diagnostiky počítačem a přezouvání pneumatik. Nabízíme mechanické opravy, plnění a čištění klimatizací, odstranění filtru pevných částic a chiptuning.

4Brhel Antonín - autoopravna

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Bělince 1441, Kunovice Bezdlužná

Provádíme generální opravy motorů a převodovek, litých disků, brzd a výfuků. Nabízíme přípravu a zajištění STK. Dále provádíme seřízení geometrie náprav, svařování v ochranné atmosféře, soustružení do průměru 600 mm a frézování a broušení na kulato.

5APID s.r.o.

Nabízíme servis, stavbu a pronájem závodních vozů především pro automobilové soutěže. Zajišťujeme servis před a v průběhu soutěže včetně pohonných hmot, pneumatik či práce mechaniků. Nabízíme také servis osobních vozidel a pneuservis.

6Pavel Běťák - Auto-help1 pobočka

Provozujeme autoservis a pneuservis, nabízíme opravy automobilů všech značek, přezouvání pneumatik, opravy a prodej pneumatik. Opravy a příprava veškerých vozů na STK. Zajištění asistenčních a odtahových služeb havarovaných a nepojízdných vozidel.

7AUTOKAT s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(112)
Zlínská 1169, Vizovice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem ojetých vozů z České republiky i zahraniční. Nabízíme široké množství automobilů. Zajišťujeme provedení STK. Vizovický autobazar Autokat s.r.o. poskytuje komplexní služby pro výkup a prodej ojetých vozů vč. pojištění vozidel. Disponujeme kvalifikovanými…

8AD-auto-elektroopravna, výrobní družstvo

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
4. května 180, Vsetín Bezdlužná

Zajišťujeme autoelektrikářské práce, opravy a údržbu motorových vozidel, měření emisí, přípravu a provedení STK. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů. Po telefonické domluvě pro Vaše auto přijedeme, opravíme, vyřídíme ME, STK, a opět Vám ho přivezeme. Pevně věříme, že Vás…

9Autoservis SOFIP

Dolnozahradská 2680…, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis. Provádění mechanických oprav automobilů, přezouvání a vyvažování pneumatik. Zajišťujeme prodej a montáž tažných zařízení. Příprava a provedení STK a emisí. Provádíme také patří nástřik dutin spodní části vozu. Odtahové služby.

10AUTOSALON PRIMA, k.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Velehradská 4260/24d, Kroměříž Bezdlužná

Nabízíme prodej i servis vozů ŠKODA, opravy koncernových značek, geometrie, příprava a provedení STK, EMISE.


Firmy v dalších lokalitách


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Zlínský kraj.