Stanice technické kontroly, STK – Olomoucký kraj

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc,Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma Rolomatic spol. s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

2STK "Na Přerovské", s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Týnecká 833/29, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly pro motocykly, osobní a nákladní vozidla do 3,5t a jejich přívěsů Naše STK disponuje 2 zkušebními linkami a 2 stanicemi měření emisí.

3EURO - PROFICAR s.r.o.

Provozujeme technické prohlídky a evidenční kontroly motocyklů, osobních a nákladních vozidel N1 do 3,5t a jejich přívěsů. TK před schválením k provozu, přestaveb vozidel na LPG, Diesel a benzin. Měření emisí- emise. Člen Dekra.

4STK AUTOL Olomouc s.r.o.

STK Autol Olomouc s.r.o. je společnost provozující stanici technické kontroly silničních vozidel. Zavedením systému řízení jakosti podle ISO 9001:2001 jsme dostáli zvyšujícím se nárokům stávajicích i potencionálních klientů.

5J&J Kreuzberg spol. s r.o. - STK LITOVEL1 pobočka

Příčná 1269/11 , Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tun a jejich přívěsů, motocyklů. Měření emisí. Měření emisí LPG.

6MOTO MORAVA s.r.o., odštěpný závod CARS MORAVA

Brněnská 404/57, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Zajišťujeme servis a prodej automobilů značky Ford, Opel a Chevrolet na střední Moravě už téměř 20 let. Prodáváme také náhradní díly.

7Kočiřík Jindřich - AUTOOPRAVNA KOČIŘÍK

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Vrchlického 633, Konice
Dnes už má zavřeno

Provoz autoservisu a pneuservisu. Prodej náhradních dílů. Provádíme měření emisí a STK. Specializujeme se na diagnostiku vozidel, servis a montáž tažných zařízení, výměny olejů, výfuků, rozvodů, opravy brzd, podvozkové části vozidla nebo elektroinstalace a elektrických zařízení ve vozidle.

8STATEKON s.r.o. - STANICE TECHNICKÉ KONTROLY, MĚŘENÍ EMISÍ

Vrchlického 349, Konice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme společnost zabývající se technickými kontrolami a měřením emisí. Objednávky dle telefonické domluvy.

9AUTO JOSEF FAJT s.r.o.

Lazecká 8/70, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy francouzských vozů PEUGEOT, CITROËN na špičkové úrovni. Kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. Po dobu opravy zapůjčíme náhradní vozidlo.

10MOTOR expert s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 3169/90b, Přerov Bezdlužná

Společnost MOTOR EXPERT s.r.o. je firma, která je specialistou v oblasti STK a servisní techniky, autoservisu, pneuservisu, mytí vozidel či autoklimatizace. Dále nabízí semináře, kurzy a školení.


Firmy v dalších lokalitách


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 47 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 42 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Olomoucký kraj.