Stanice technické kontroly, STK – Vyškov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1KAŇA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dětkovice 92, Dětkovice Bezdlužná

Provádíme opravy a provedení STK traktorů Zetor včetně závěsných zařízení, vysokozdvižných vozíků, nákladních vozidel a silničních vozidel.

2AUTO - BAYER, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(180)
Bučovická 299, Slavkov u Brna Bezdlužná

Prodáváme a vykupujeme nové a ojeté vozy značky Škoda, VW, Seat, Audi a autobazar. Nabízíme leasing, autopůjčovna, autoservis, lakovna, klempírna, řešení poj. událostí, pneuservis, autodoplňky, náhr. díly, STK, odtahovou službu.

3STK Slavkov, spol. s r.o.

Nabízíme služby STK pro osobní a nákladní vozidla, autobusy i traktory, kalibrace tachografů a servis klimatizací. Provozujeme pneuservis.

4Koníček Michal- Autoservis Koníček

Nabízíme opravy motorových vozidel, motorů, kontroly podvozků, ABS brzd, plnění klimatizace, prodej náhradních dílů, měření emisí i přípravu a realizaci STK.

6MIRJAM, spol. s r.o.

Nabízíme služby autoservisu - diagnostiku, opravy elektroniky, přípravu i realizaci STK a měření emisí. Provozujeme pneuservis.

7CARSET s.r.o.

Nabízíme servis a opravy osobních automobilů, nákladních vozidel a traktorů i klempířské a diagnostické práce. Provozujeme pneuservis, autolakovnu a STK.

8Táborský Petr1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova 37, Ivanovice na Hané Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme montáž LPG, odtahovou službu, montáž tažných zařízení i přípravu a provedení STK.

9Táborský Petr (pobočka Vyškov)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukelská 119/10, Vyškov Bezdlužná

Prodáváme autodíly, náhradní díly, autodoplňky, pneumatiky, díly podvozků, akumulátory, potahy, poklice, díly brzd, motoru a řízení, tlumiče, spojky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Vyškov.