Stanice technické kontroly, STK – Olomouc

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc,Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma Rolomatic spol. s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

2Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (pobočka Olomouc)13 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(125)
Na Statkách 553 , Olomouc Bezdlužná

Prodáváme nové i použité nákladní vozy Volvo. Nabízíme servisní služby ve Volvo Truck centrech a pronájem nákladních vozů.

3STK "Na Přerovské", s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Týnecká 833/29, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly pro motocykly, osobní a nákladní vozidla do 3,5t a jejich přívěsů Naše STK disponuje 2 zkušebními linkami a 2 stanicemi měření emisí.

4EURO - PROFICAR s.r.o.

Provozujeme technické prohlídky a evidenční kontroly motocyklů, osobních a nákladních vozidel N1 do 3,5t a jejich přívěsů. TK před schválením k provozu, přestaveb vozidel na LPG, Diesel a benzin. Měření emisí- emise. Člen Dekra.

5STK AUTOL Olomouc s.r.o.

STK Autol Olomouc s.r.o. je společnost provozující stanici technické kontroly silničních vozidel. Zavedením systému řízení jakosti podle ISO 9001:2001 jsme dostáli zvyšujícím se nárokům stávajicích i potencionálních klientů.

6J&J Kreuzberg spol. s r.o. - STK LITOVEL1 pobočka

Příčná 1269/11 , Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tun a jejich přívěsů, motocyklů. Měření emisí. Měření emisí LPG.

7MOTO MORAVA s.r.o., odštěpný závod CARS MORAVA

Brněnská 404/57, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Zajišťujeme servis a prodej automobilů značky Ford, Opel a Chevrolet na střední Moravě už téměř 20 let. Prodáváme také náhradní díly.

8Ziegler Zdeněk - SERVIS, PRODEJ, PRONÁJEM VZV (pobočka Olomouc)1 pobočka

Provádíme servis u zákazníka, školení řidičů. Servis VZV, servis manipulační techniky, opravy VZV, prodej VZV, přestavby na plyn, revize plynu, technické kontroly.

9AUTO JOSEF FAJT s.r.o.

Lazecká 8/70, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy francouzských vozů PEUGEOT, CITROËN na špičkové úrovni. Kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. Po dobu opravy zapůjčíme náhradní vozidlo.

10OCN 24-07 s.r.o. (pobočka Olomouc - Nedvězí)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jilemnického 57/62, Olomouc - Nedvězí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montážní středisko tažných zařízení a výfukových systémů. Maloobchod, velkoobchod, servis a montáž. Poskytujeme služby pneuservisu, provádíme elektropráce, servis klimatizací, montáže systémů pro zabezpečení vozidel, přípravu a zajištění STK, tónování skel.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Olomouc.