Stanice technické kontroly, STK – Šumperk

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1TOP Servis Libivá, s.r.o.

Libivá 44, Mohelnice
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu a autobazaru v obci Libivá u Mohelnice. Připravujeme vozy na STK a STK provádíme.

2EXPRES COMMERCIO, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(91)
Jesenická 3071/1D, Šumperk Bezdlužná

Provádíme STK a měříme emise. Půjčujeme osobní a dodávková vozidla. Zprostředkujeme pojištění motorových vozidel jako je povinné ručení, havarijní pojištění a další. Možnost nákupu povinné výbavy.

3Autocentrum Zábřeh, s.r.o.

Lesnická 2179/2a, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Technické prohlídky vozidel motorových, přípojných a dovezených ze zahraničí, evidenční kontroly měření emisí. Přestavujeme vozidla na LPG - plyn a další služby.

4ALLECO SPEED

Dvorská 2347/23, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis osobních i nákladních vozů. Poskytujeme služby pneuservisu. Vozy připravujeme na STK, zajišťujeme STK, měříme emise. Nabízíme odtahovou službu a službu převozu automobilů.

5ABA STKáčko s.r.o.

Zábřežská 658/73, Šumperk
Dnes už má zavřeno

Stanice technické kontroly provádí měření emisí a evidenční kontroly. Technické prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 t a technické prohlídky motocyklů. Technické prohlídky přívěsů do 3,5 t. Technické kontroly po přestavbách osobních a dodávkových vozidel do 3 500 kg. STK obsluhují…

6TESTCAR s.r.o. (pobočka Šumperk)4 pobočky

Žerotínova 830/63, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly pro nákladních automobily, autobusy, traktory, přípojná vozidla a vozidla určená k přepravě nebezpečných věcí. Nabízíme prodej německých ekologických plaket.

7Vaculík Pavel - servis

Provádím servis vozidel a zemědělské techniky. Vozidla diagnostikujeme a také připravujeme na STK.

8Hulej Jiří

Havlíčkova 2043, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby autoservisu a STK.

9Portyš Miroslav

3.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Školská, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem a prodejem vozidel. Sjednáváme povinné ručení, havarijní pojištění i splátkový prodej. Poskytujeme služby pneuservisu a autoservisu. Prodáváme pneu, autodoplňky a příslušenství. Vozy připravujeme na STK, kterou i provádíme.

10Kundrát Vlastimil

Šumperská 236, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna a servis osobních a dodávkových vozidel. Prodej vozů Subaru. Nabízíme záruční i pozáruční servis vozů. Zajišťujeme diagnostiky. Provádíme mechanické, karosářské a pneuservisní práce. Zaměřujeme se na přípravu a provedení STK a ME, zajišťujeme veškeré originální i neoriginální náhradní díly.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Šumperk.