Stanice technické kontroly, STK – Zlín

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1APID s.r.o.

Nabízíme servis, stavbu a pronájem závodních vozů především pro automobilové soutěže. Zajišťujeme servis před a v průběhu soutěže včetně pohonných hmot, pneumatik či práce mechaniků. Nabízíme také servis osobních vozidel a pneuservis.

2Pavel Běťák - Auto-help1 pobočka

Provozujeme autoservis a pneuservis, nabízíme opravy automobilů všech značek, přezouvání pneumatik, opravy a prodej pneumatik. Opravy a příprava veškerých vozů na STK. Zajištění asistenčních a odtahových služeb havarovaných a nepojízdných vozidel.

3Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (pobočka Otrokovice)13 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(125)
Moravní 1636, Otrokovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme střední a těžká nákladní vozidla v široké škále modelů Volvo. Záruky v délce 12 měsíců. Prodáváme i použitá vozidla Volvo. Nabízíme servisní služby ve Volvo Truck Centru a pronájem nákladních vozidel. Prodáváme a montujeme originální náhradní díly Volvo, na které je záruka 24 měsíců.

4AUTOKAT s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(112)
Zlínská 1169, Vizovice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem ojetých vozů z České republiky i zahraniční. Nabízíme široké množství automobilů. Zajišťujeme provedení STK. Vizovický autobazar Autokat s.r.o. poskytuje komplexní služby pro výkup a prodej ojetých vozů vč. pojištění vozidel. Disponujeme kvalifikovanými…

5HESPO s.r.o. (pobočka Zlín, Malenovice)2 pobočky

Provozujeme služby stanice technické kontroly. Provádíme měření emisí pro osobní a užitkové automobily, traktory a přípojná vozidla všech kategorií.

6HESPO s.r.o. (pobočka Otrokovice)2 pobočky

Provozujeme služby stanice technické kontroly. Provádíme měření emisí pro osobní a užitkové automobily, traktory a přípojná vozidla všech kategorií.

7Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Provoz stanice STK a měření emisí pro nákladní a osobní vozidla nebo traktory.

8Bayer David

Lísková 240 , Zlín Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme technické kontroly.

9Milan Švenda - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nábřeží 1082, Otrokovice Bezdlužná

Poskytování komplexních služeb v oblasti servisu a oprav osobních a dodávkových motorových vozidel. Provoz stanice měření emisí a STK.

10Váňa Roman

Lípa 303 , Lípa Bezdlužná

Zajišťujeme opravy osobních či nákladních vozidel a STK.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Stanice technické kontroly, STK v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stanice technické kontroly, STK najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Zlín.