Auto – Brno - Stránice okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Stránice.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1TATRA KLUB BRNO

620 m Nohavicova 955/19, Brno Bezdlužná

Sdružujeme zájemce o historická vozidla značky Tatra.

2propeople s.r.o. - e-shop pneu2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
750 m Veslařská 153/136, Brno-Jundrov Bezdlužná

On-line prodej pneumatik a disků všech dostupných značek pro všechny druhy vozidel. Nabízíme prodej pneu i pro luxusní a sportovní vozy.

3PROPEOPLE marketing s.r.o. - e-shop

4.4
★★★★★
★★★★★
(101)
750 m Veslařská 153/136, Brno-Jundrov Bezdlužná

On-line prodej pneumatik a disků.

4JURÁNEK TOMÁŠ

Pronajímáme přívěsné vozíky za osobní automobily.

5Bartl Auto s. r. o.

Prodáváme nové a použité náhradní díly na vozy Ford.

6Bronislav Lasovský

1.0 km Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 18:00

Bronislav Lasovský, se sídlem Veslařská 3071/25, 637 00, Brno-Žabovřesky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7Autodílna Dubec

1.0 km Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autodílna Dubec, se sídlem Veslařská 3071/25, 637 00, Brno-Žabovřesky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8M.M. Color s.r.o.

Poskytujeme služby v automobilovém opravárenství a průmyslu. Nabídka autolaků a metalíz pro nástřik nákladních vozů, autobusů a zemědělské techniky.

9ADC služby, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1.0 km Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pomáháme vám s likvidací odpadů, především nebezpečných. Snažíme se, aby tato likvidace minimálně zatěžovala vaše podnikání. Co je možné regenerujeme (vracíme zpět do výroby zákazníka), nebo ekologicky likvidujeme.

10TECHNICKÉ SLUŽBY OCHRANY OVZDUŠÍ BRNO, spol. s r.o.

Nabízíme měření emisí, imisí, pachových látek a pracovního prostředí i kalibrace a ověřování emisních měřicích systémů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Stránice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Stránice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Stránice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Stránice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Stránice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.