Auto – Brno - Obřany okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Obřany.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Hořice Jiří - stanice pro elektromobily1 pobočka

290 m Seifertova 519, Brno Bezdlužná

Provoz dobíjecí stanici pro elektromobily s typem zásuvek 3P 16A 230V a 5P 16A 400V.

2HOŘICE JIŘÍ-VINTAGE REPLICA

290 m Seifertova 519/50, Lesná-Brno Bezdlužná

HOŘICE JIŘÍ-VINTAGE REPLICA, se sídlem Seifertova 519/50, 638 00, Lesná-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 91994, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

3Purč Milan

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
440 m Blažkova 19, Brno Bezdlužná

Likvidujeme a dovážíme autovraky k ekologické likvidaci i s vyřazením z registru motorových vozidel.

4JH6, spol. s r.o. (Pobočka Brno)1 pobočka

460 m Soběšická 151, Brno Bezdlužná

Zajišťujeme prodej výfuků, tažných zařízení a autodoplňků. Nabízíme kompletní servisní práce, široký sortiment náhradních dílů. Používáme mobilní mechanické zvedáky s možností překlápění vozidla.

5AWEC ALUMINIUM PRODUCTS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
620 m Haškova 153/17, Lesná-Brno
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

AWEC ALUMINIUM PRODUCTS s.r.o., se sídlem Haškova 153/17, 638 00, Lesná-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61661, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců…

7AUTOBENEX, spol. s r.o. - náhradní díly6 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
790 m Okružní 849/35, Brno-Lesná Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly pro osobní a užitkové vozy. Prodáváme tlumiče, pérování, ložiska, díly řízení, spojky a těsnění.

8ABC Auto, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
840 m Dusíkova 7a, Brno - Lesná
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Půjčovna dodávek v Brně různých typů. Celkem 21 dodávek k pronájmu. Dále provozujeme autobazar, autoservis a pneuservis, ruční mytí a čištění aut i autoškolu. Prodáváme a vykupujeme - ojetá osobní a užitková vozidla. Nabízíme financování nákupu.

9Virtual Market s.r.o.- Půjčovna dodávek Lesná - Maxidodavky.cz7 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(1)
840 m Dusíkova 896, Brno Bezdlužná

Maxidodavky.cz je půjčovna dodávek,která k ceně přidává extra služby navíc. Nabízí pronájem dodávek, mikrobusů, valníků a dalších vozů. Vše za výhodné ceny.

10Ruční mytí aut Brno-Lesná

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
840 m Dusíkova 896/7a, Brno-Lesná
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Ruční mytí aut Brno-Lesná, se sídlem Dusíkova 896/7a, 638 00, Brno-Lesná, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Výroba, obchod a služby neuvedené…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Obřany – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Obřany.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Obřany.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Obřany.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Obřany.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.