Auto – Brno - Starý Lískovec okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Starý Lískovec.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Auto Buček, s.r.o.

Auto Buček, s.r.o., se sídlem Labská 152/29, 625 00, Brno-Starý Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89087, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba,…

2Rus Milan-DETEC

4.9
★★★★★
★★★★★
(48)
880 m Máchalova 356/5, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaný distributor firmy Jablotron pro jižní Moravu. Nabízíme elektronické zabezpečení vozidel, objektů, EZS, bezdrátové a GMS alarmy a přenosy. Dále nabízíme autoalarmy, kamery, kamerové systémy CCTV, zámky zpátečky Defend. Vše skladem.

4Aero service - Ctibor Šilhán

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
910 m Příčky 409/11, Brno-Starý Lískovec Bezdlužná

Aero service - Ctibor Šilhán, se sídlem Příčky 409/11, 625 00, Brno-Starý Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Více informací naleznete…

5Dimid CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
960 m Dunajská 188/5, Brno-Starý Lískovec Bezdlužná

Prodej čerpadel, vstřikovačů Diesel, žárovek, naftových a pevných částí filtru. Nabízíme kompresory a magnetické spojky.

6ŠOPF MARTIN

Prodáváme ojeté automobily, dovážíme vozy ze zahraničí a zajišťujeme servis.

7Autokabel.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
980 m Elišky Přemyslovny…, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Autokabel.cz, se sídlem Elišky Přemyslovny 78/1, 625 00, Brno-Starý Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 62455, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Meluzín Martin - e-shop

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
990 m Oderská 257, Brno Bezdlužná

On-line prodej konzervačních vosků.

9Mycí centrum REDBOX PARK

4.5
★★★★★
★★★★★
(737)
990 m Jihlavská 672/31, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Mycí centrum REDBOX PARK, se sídlem Jihlavská 672/31, 625 00, Brno-Starý Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 99844, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 10 - 19…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Starý Lískovec – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Starý Lískovec.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Starý Lískovec.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Starý Lískovec.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Starý Lískovec.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.