Auto – Brno - Bystrc okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Bystrc.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1ATACHE s.r.o.4 pobočky

2.8 km Jelenice 319e, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost ATACHE poskytuje služby v oblasti vzdělávání a zdravotnického zásobování 16-tým rokem. Od roku 1998 jako Mgr. Pavla Soukupová - ATACHE, od roku 2008 jako ATACHE s.r.o.

2Jiří Mičánek - MOTORSPORT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
4.2 km Ostrovačická 783/61, Brno-Žebětín Bezdlužná

Nabízíme kurzy školy bezpečné jízdy a školy smyku pro skupiny i jednotlivce. Praktická část probíhá na vozech zákazníka. Kurz je určen pro 10-12 osob.

3Jiří Mičánek - MOTORSPORT - motoristické potřeby1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(154)
4.2 km Ostrovačická 783/61, Brno-Žebětín Bezdlužná

Prodáváme závodní techniku a oblečení pro motosport, závodní paliva a maziva ELF, Castrol, LiquiMoly a Shell.

4GP Group s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(154)
4.2 km Ostrovačická 783/61, Brno-Žebětín Bezdlužná

Prodáváme závodní techniku a oblečení pro motosport, závodní paliva a maziva ELF, Castrol, LiquiMoly a Shell.

5SuperDrive CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
4.3 km Ostrovačická 935/63, Brno-Žebětín Bezdlužná

SuperDrive CZ, se sídlem Ostrovačická 935/63, 641 00, Brno-Žebětín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 102325, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6Jaroslav Kropáček

Jaroslav Kropáček, se sídlem Hvozdecká 1030/25, 641 00, Brno-Žebětín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění…

7Pecha Karel, Ing.

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
4.7 km Hvozdecká 6, Brno

Naše společnost Vám nabízí jen kvalitní péči pro Váš vůz. Vyčistíme a naimpregnujeme interiér Vašeho vozu, tak se postaráme i o exteriér, jako je vyčištění laku, renovace laku, leštění laku a voskovaní.

8Černý Květoslav-autoservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(193)
4.8 km Křivánkovo náměstí…, Brno

Opravy a údržba osobních a dodávkových automobilů do 7,5 tuny .

9Soška Jiří

4.9 km Teyschlova 1116, Brno Bezdlužná

Prodáváme střešní nástavby, boxy, nosiče kol a lyží.

10Ing. Jiří Gross

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.1 km Bartolomějská 899, Brno Bezdlužná

Stejnosměrné motory s převodovkou, lineární aktuátory a solenoidy od firmy Transmotec.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Bystrc – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Bystrc.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Bystrc.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Bystrc.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Bystrc.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.