Auto – Brno - Ivanovice okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Ivanovice.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Autoslužby Elzner, s.r.o.

820 m Mácova 101/69, Brno-Ivanovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Autoslužby Elzner, s.r.o., se sídlem Mácova 101/69, 621 00, Brno-Ivanovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 68817, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

2AZ MOBILITY s.r.o. - MOBILITY RENT, Půjčovna dodávek a mikrobusů Brno -…3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
1.2 km Černohorská 292/45, Brno - Ivanovice Bezdlužná

Půjčovna dodávek Brno MobilityRent.cz nabízí možnost půjčení dodávky či mikrobusu všem, kteří akutně potřebují něco převézt. Dodávku využijete na převoz většího množství materiálu na stavbu, nábytku a věcí při stěhování, zakoupených spotřebičů domů, pracovních nástrojů či pomůcek třeba na zahradu.

3Centrum Odškodnění

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1.5 km Gusty Blahové 2163…, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Centrum Odškodnění, se sídlem Gusty Blahové 2163/10, 621 00, Brno-Řečkovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

4MOTORTEC spol. s r.o.- SERVIS Brno

4.4
★★★★★
★★★★★
(259)
1.7 km Maříkova 341/21, Brno-Ivanovice

Prodáváme a servisujeme vozy FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, JEEP, užitkové vozy FIAT PROFESSIONAL. Prodáváme nové, předváděcí, skladové vozy. Autobazar.

5C & K, a.s. (pobočka Brno-Ivanovice)3 pobočky

Nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů Lexus, Toyota a Subaru. Provádíme záruční a garanční prohlídky vozů či přípravu a vyřízení STK vozů. Dále nabízíme náhradní díly.

6Greenfuel company, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(26)
1.8 km Terezy Novákové 102, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Naše společnost Greenfuel, Brno se zabývá přestavbou spalovacích motorů na LPG. Využíváme zařízení nejvyšší kvality umožňující použití nejrozšířenějšího alternativního paliva LPG – Liquid Petroleum Gas pro pohon automobilů. S přestavbami na LPG máme více jak 10 let zkušeností, nabízíme…

7Jaroslav Vdoleček

1.8 km Ladova 1833/6, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Jaroslav Vdoleček, se sídlem Ladova 1833/6, 621 00, Brno-Řečkovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Klempířství a oprava karoserií Výroba, obchod a služby neuvedené v…

8AUTO POKORNÝ, s.r.o. - Hyundai1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(482)
1.8 km Maříkova 46, Brno Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce vozů HYUNDAI na Moravě. Servis, prodej a výkup ojetých vozů, prodej předváděcích a skladových vozů. Kompletní servisní zázemí vč. lakovny, karosárny, pneuservisu. Montáž a servis LPG bez ztráty záruky. Financování, pojištění, prodej ND a příslušenství. Vlastní non-stop…

9Auto Pokorný motors s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(783)
1.8 km Maříkova 46, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Prodáváme prověřené ojeté vozy v prvním exkluzivním zastoupení značky Hyundai na Moravě.

10Půjčovna přívěsů Brno

1.9 km Terezy Novákové…, Brno-Řečkovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Půjčovna přívěsů Brno, se sídlem Terezy Novákové 2209/64a, 621 00, Brno-Řečkovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Ivanovice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Ivanovice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Ivanovice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Ivanovice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Ivanovice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.