Auto – Brno - Ořešín okres Brno - město

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Brno - Ořešín.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Aziro, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
570 m Klimešova 62/32, Brno-Ořešín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Aziro, s.r.o., se sídlem Klimešova 62/32, 621 00, Brno-Ořešín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 54859, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

2Shell Czech Republic a.s. (pobočka Brno-Ořešín)199 poboček

Nabízíme pohonné hmoty, oleje a maziva pro osobní i nákladní automobily.

3Kára v Lesku - Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
730 m Pluháčkova 220/3, Brno-Ořešín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kára v Lesku - Brno, se sídlem Pluháčkova 220/3, 621 00, Brno-Ořešín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Klempířství a oprava karoserií…

4ALFA PROFI s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
2.3 km Útěchov 52, Brno-Útěchov Bezdlužná

Příkopové sekačky, mulčovače, křovinořezy, podkopové stroje, malotraktory, traktory, sněhové frézy, atd. značky FRONTONI, MORIS BRANSON, nabídka dalšího příslušenství, záruční i pozáruční servis.

5Pernica Aleš

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
2.8 km Jandáskova 1979/24a, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Prodej náhradních dílů pro automobily.

6Peterka Zdeněk

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
2.9 km Maříkova 2098/28, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy vozů všech značek. Prodáváme náhradní díly a autodoplňky.

7TRANSERVIS, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(75)
2.9 km Maříkova 2098/28, Brno Bezdlužná

Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník. Moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze. V autoservisu transervis najdete kompletní nabídku servisních i rychlo-servisních služeb. Naši školení…

8C & K, a.s. (pobočka Brno-Ivanovice)3 pobočky

Nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů Lexus, Toyota a Subaru. Provádíme záruční a garanční prohlídky vozů či přípravu a vyřízení STK vozů. Dále nabízíme náhradní díly.

9AUTO POKORNÝ, s.r.o. - Hyundai1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(482)
2.9 km Maříkova 46, Brno Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce vozů HYUNDAI na Moravě. Servis, prodej a výkup ojetých vozů, prodej předváděcích a skladových vozů. Kompletní servisní zázemí vč. lakovny, karosárny, pneuservisu. Montáž a servis LPG bez ztráty záruky. Financování, pojištění, prodej ND a příslušenství. Vlastní non-stop…

10Auto Pokorný motors s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(783)
2.9 km Maříkova 46, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Prodáváme prověřené ojeté vozy v prvním exkluzivním zastoupení značky Hyundai na Moravě.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Auto v lokalitě Brno - Ořešín – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Brno - Ořešín.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Brno - Ořešín.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Brno - Ořešín.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Brno - Ořešín.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.