Sportovní masáž – Morava

Sportovní masáž je oblíbenou metodou regenerace a prevence zranění v oblasti Morava. Tato masáž je určena pro sportovce, kteří se věnují různým sportům a potřebují uvolnit svaly a zlepšit průtok krve.

1–10 firem z 337 nalezených Filtry

1Fasnerová Lenka - CENTRUM POHYBU OLOMOUC1 pobočka

Smrčkova 451/10, Olomouc,Hodolany Bezdlužná Ověřená

Jsme jediné licenční centrum v Olomouci,které používá originální cvičební náčiní flexi-bar + X-co. Jsme 1. oficiální Kranking club v Olomouci.

2Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

3RECENS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

4Šilhanová Jiřina, Mgr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Budínská 66, Brno Bezdlužná

Nabízíme sportovní, klasické a Shiatsu masáže či cvičení. Provádíme kosmetické služby. Možnost využití sauny, VakuShape a Vacupress.

5TJ TESLA BRNO

3.9
★★★★★
★★★★★
(83)
Halasovo náměstí…, Brno-Lesná Bezdlužná

Sportovní areál TJ TESLA BRNO je tělovýchovná jednota, svojí členskou základnou představuje druhou největší tělovýchovnou jednotu v městě Brně o počtu 1008 členů. Hlavním prostorem pro sportovní činnost členů TJ Tesla včetně neorganizované veřejnosti je sportovní areál, v lokalitě Lesná na Halasově…

6Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

7IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 51/53a, Brno-Ponava Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

8Studio MADDY

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Zborovská 904/9, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby kosmetického a kadeřnického salonu. Provádíme ošetření pleti, barvení obočí, prodlužování řas, depilace, chemický peeling, denní, večerní a svatební líčení. Prodáváme kosmetiku Alissa Beauté. Poskytujeme mokrou pedikúru, lakování, masáže, modeláž nehtů a Shellac.

9Černá Lenka - Kosmetické studio1 pobočka

Provádíme kosmetiku, pedikúru, manikúru a regenerační i sportovní masáže.

10Jenyš Jiří

Bednaříkova 2893/1a, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz masérského studia se zaměřením na sportovní masáže, rekondiční masáže a relaxační masáže. Masáže Jiřího Jenyše se nachází v brněnské části Líšeň.


Firmy v dalších lokalitách


Sportovní masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Sportovní masáž se provádí různými technikami, které jsou zaměřeny na konkrétní svalové skupiny a pomáhají odstranit svalové napětí a bolest.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho masérů, kteří se specializují na sportovní masáže. Tyto masáže jsou prováděny v profesionálním prostředí a jsou vhodné pro sportovce všech věkových kategorií. Masáže jsou prováděny individuálně, aby byly co nejefektivnější a přizpůsobené potřebám každého sportovce.

Sportovní masáž má mnoho výhod. Pomáhá zlepšit průtok krve, uvolnit svaly a zlepšit celkovou pohyblivost. Masáže také pomáhají předcházet zraněním a zlepšují regeneraci po náročném tréninku. Sportovní masáže jsou také vhodné pro sportovce, kteří se zotavují po zranění.

V oblasti Morava je sportovní masáž velmi populární a je k dispozici v mnoha masérských salonech. Masáže jsou prováděny profesionálně a jsou vhodné pro sportovce všech úrovní. Pokud hledáte efektivní způsob, jak zlepšit své sportovní výkony a zlepšit své zdraví, sportovní masáž je skvělou volbou. Navštivte maséra v oblasti Morava a užijte si výhody sportovní masáže.