Sportovní masáž – Morava

Sportovní masáž je oblíbenou metodou regenerace a prevence zranění v oblasti Morava. Tato masáž je určena pro sportovce, kteří se věnují různým sportům a potřebují uvolnit svaly a zlepšit průtok krve.

1–10 firem z 339 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme jediné licenční centrum v Olomouci,které používá originální cvičební náčiní flexi-bar + X-co. Jsme 1. oficiální Kranking club v Olomouci.

Poslat poptávku centrumpohybu.com 774 004 641

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

Poslat poptávku rehabilitacenj.cz 556 623 180

Fyzioterapie a rehabilitace, mobilizace páteře a periferní klouby i léčebná tělesná výchova na neurofyziologický podklad, kinesiotaping a elektroléčba.

Poslat poptávku fyzio-holesov.cz 571 896 301

Fyzioterapeutické centrum se zaměřením na ošetření akutních a chronických bolestivých stavů, pohybovou terapii a preventivní programy se specializací na reflexní masáže, terapie laserem, suché uhličité koupele, cvičení na neurofyziologickém podkladu a jiné.

Poslat poptávku fyziocentrumhulin.cz 573 350 578

Fyzioterapie, nestátní zdravotnické zařízení. Dále nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti, dospělé, sportovce a osoby se zdravotním postižením. Unikátní terapie TheraSuit a kosmický obleček. Nabízíme také i relax v podobě masáží, ruční lymfodrenáže a hydromasážní vany.

Poslat poptávku 604 230 190

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

Poslat poptávku medicalpoint.cz 577 018 775

Nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme péči v oborech: ortopedie, neurologie a fyzioterapie.

Poslat poptávku arxmed.cz 582 342 396

Poskytovatel zdravotních služeb pro široké spektrum poruch pohybového aparátu u dospělých a dětí

Poslat poptávku fyziomed.cz 606 900 080

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

Poslat poptávku rehabilitace-burianova.cz 544 228 348

Sportovní masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Sportovní masáž se provádí různými technikami, které jsou zaměřeny na konkrétní svalové skupiny a pomáhají odstranit svalové napětí a bolest.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho masérů, kteří se specializují na sportovní masáže. Tyto masáže jsou prováděny v profesionálním prostředí a jsou vhodné pro sportovce všech věkových kategorií. Masáže jsou prováděny individuálně, aby byly co nejefektivnější a přizpůsobené potřebám každého sportovce.

Sportovní masáž má mnoho výhod. Pomáhá zlepšit průtok krve, uvolnit svaly a zlepšit celkovou pohyblivost. Masáže také pomáhají předcházet zraněním a zlepšují regeneraci po náročném tréninku. Sportovní masáže jsou také vhodné pro sportovce, kteří se zotavují po zranění.

V oblasti Morava je sportovní masáž velmi populární a je k dispozici v mnoha masérských salonech. Masáže jsou prováděny profesionálně a jsou vhodné pro sportovce všech úrovní. Pokud hledáte efektivní způsob, jak zlepšit své sportovní výkony a zlepšit své zdraví, sportovní masáž je skvělou volbou. Navštivte maséra v oblasti Morava a užijte si výhody sportovní masáže.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.