Aroma masáž – Morava

Aroma masáž je oblíbenou relaxační procedurou, která se stává stále více populární v oblasti Morava. Tato masáž kombinuje terapeutické účinky masáže s využitím esenciálních olejů, které mají blahodárné účinky na tělo i mysl.

1–10 firem z 89 nalezených Filtry

1Ungerová - rehabilitace s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(110)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rehabilitaci.

2IRMY, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti neurologie a rehabilitace.

3Zlatý klíček, s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Jaselská 191/8, Brno-Veveří Bezdlužná

Provádíme masáže a alternativní medicíny a homeopatie a také detoxikace i také regenerace a nabízíme prodej bylin a potravinových doplňků a minerálů a také knih.

4Juříček Jaroslav1 pobočka

Nabízíme služby stylového kadeřnického salonu, obchodu, kde naleznete vše pro Vaše domácí lázně a také skvělou kávu a další horké nápoje připravované s péčí nám vlastní.

5Bugala SLOW - NATUR, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pustiměř 47, Pustiměř Bezdlužná

Společnost Bugala SLOW – NATUR, s.r.o. dlouholetou tradicí přináší na trh širokou paletu 100% čistých přírodních esenciálních olejů a obrovský výběr vonných olejů a patří k největším dodavatelům tohoto voňavého sortimentu.

6BARKLINE DE TOLYA, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme klasické, aromaterapeutické a relaxační masáže. Dále poskytujeme modeláž nehtů, manikůru a pedikůru.

7SABAI Thajské masáže - Pekařská2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(176)
Pekařská 7, Brno-Staré Brno Bezdlužná

V naší nabídce lze nalézt vedle typické thajské masáže i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy.

8Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

9LH-STUDIO

Nabízíme profesionální služby z oblasti péče o tělo a ruce. Věřím, že si vyberete z naší nabídky služeb a příjdete uvolnit svou mysl i tělo. Krása, relaxace a odpočinek přímo v centru Brna.

10Miriam Palichová

Studio s nabídkou klasických, aromaterapeutických i manuálních lymfatických masáží,baňkování i masáž lávovými kameny.


Firmy v dalších lokalitách


Aroma masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Aroma masáž je ideální pro ty, kteří hledají úlevu od stresu a napětí. Oleje používané při této masáži mají různé vůně a účinky, které pomáhají uvolnit svaly, zlepšit krevní oběh a zklidnit mysl. Navíc, aroma masáž může pomoci s bolestmi hlavy, nespavostí a dalšími problémy.

V oblasti Morava je aroma masáž k dispozici v mnoha wellness centrech a salónech. Pokud hledáte relaxaci a úlevu od stresu, doporučujeme vám vyzkoušet tuto proceduru. Využití esenciálních olejů v kombinaci s masáží je skvělý způsob, jak se zbavit napětí a zlepšit své zdraví a pohodu.

Nabídky aroma masáží v oblasti Morava jsou různorodé a můžete si vybrat z mnoha druhů olejů a technik masáže. Pokud si nejste jisti, kterou variantu si vybrat, poraďte se s odborníkem, který vám pomůže vybrat tu nejvhodnější pro vás.

Vyzkoušejte aroma masáž v oblasti Morava a užijte si relaxaci a úlevu od stresu a napětí. Tato procedura je skvělým způsobem, jak si dopřát chvíli pro sebe a zlepšit své zdraví a pohodu.