Čínská energetická masáž – Morava

Čínská energetická masáž je oblíbenou metodou relaxace a harmonizace těla i mysli. V oblasti Morava se tato masáž stává stále populárnější, a to díky svým pozitivním účinkům na celkové zdraví.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1Zlatý klíček, s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Jaselská 191/8, Brno-Veveří Bezdlužná

Provádíme masáže a alternativní medicíny a homeopatie a také detoxikace i také regenerace a nabízíme prodej bylin a potravinových doplňků a minerálů a také knih.

2IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 51/53a, Brno-Ponava Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

3Maňák Tomáš- Regenerační studio Hybeška1 pobočka

Hybešova 261/22, Brno
Dnes už má zavřeno

Provádíme pedikúru a manikúru včetně kosmetických služeb i masáží.

4Soldátová Kateřina - STUDIO ŽIVOTNÍ SÍLY BRNO

Jánská 449/12, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme masáže (pro seniory, těhotenské, lymfatické, relaxační, bodové) a baňkování. Dále provádíme čínskou medicínu, akupunkturu i ušní (pomáhá při obezitě).

5Ing. Vladimír Duda, DiS

Oskol 311/41, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, sportovní, klasickou, segmentovou, regenerační i čínskou masáž, mobilizaci žeber, taping, léčení neplodnosti, parafínové zábaly, vakuovou terapii a suché uhličité koupele.

6Holznerová Libuše- MASÁŽE-KURZY-CVIČENÍ-MAGNETICKÁ AKUPUNKTURA

Stará Tenice 1213 , Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím východní masáže, kineziotaping, bahenní zábaly k formování postavy, hubnutí a detoxikaci, cvičení Taj-czy cjuaň a přírodní prostředky Epam.Věnuji se prevenci onemocnění, ale také akutním i chronickým onemocněním – především pohybového aparátu. Při první návštěvě doporučuji energetickou…

7Šťastná Marcela - Centrum regenerace Buchlovice

Poskytování relaxace, masáží, zábalů a peelingu. Dále se věnuji terapiím specializujícím se na zharmonizování osobnosti a lektorské činnosti. Zaměřuji se na reiki, reflexologie i jemní mobilizační techniky, Dornovu metodu a Breussovu masáž.

8Roba Marek- rekondiční masáže1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poděbradovo náměstí , Prostějov Bezdlužná

Zabývám semetodou shiatsu, což je forma terapie, kde za pomoci palců, prstů a dlaní docílíme podpory zdraví, koriguji chybné tělesné funkce a odstraňuji určitá onemocnění. Zabývám se také sportovními masážemi, kde je cílem zbavit se napětí ve svalech, únavy a obnovit tok energie. Čínské tlakové…

9Linhartová Pavlína, Mgr. - Masáže Leonis

4.7
★★★★★
★★★★★
(22)
Mezníkova 2, Brno Bezdlužná

Nabízíme jedinečné regenerační, relaxační, detoxikační, čínské nebo rekondiční masáže v příjemném prostředí moderního masážního salonu. Možností je také masáž u Vás doma. Prožijte neopakovatelnou relaxaci a uvolnění pod rukama zkušené masérky. Rovněž se věnujeme kosmetickému poradenství a…

10Ing. Jarmila Císařová

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Tomáše Bati 1268, Otrokovice Bezdlužná

Klademe velký důraz na praktickou část výuky a tak také na teoretickou část výuky, především anatomii a fyziologii, jelikož je naším cílem poznat souvislosti vnitřní a vnější a naučit vás hledat příčiny problémů projevujících se na fyzické úrovni.


Firmy v dalších lokalitách


Čínská energetická masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž se provádí pomocí tlaku na určité body na těle, které jsou spojeny s energetickými dráhami. Tento tlak pomáhá uvolnit blokády a obnovit tok energie v těle.

Čínská energetická masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a je účinná při řešení různých zdravotních problémů. Pomáhá například při bolestech hlavy, migrénách, nespavosti, únavě, stresu a napětí. Masáž také podporuje imunitní systém a zlepšuje krevní oběh.

V oblasti Morava je možné najít mnoho profesionálních masérů, kteří se specializují na čínskou energetickou masáž. Tyto masáže jsou prováděny v příjemném prostředí a s použitím kvalitních přírodních olejů. Masáž trvá obvykle 60 až 90 minut a její cena se pohybuje v rozmezí od 800 do 1500 Kč.

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a uvolnit se od stresu a napětí, čínská energetická masáž v oblasti Morava je skvělou volbou. Navštivte jednoho z mnoha profesionálních masérů a nechte se unést do světa relaxace a harmonie. Vaše tělo i mysl vám za to budou vděčné.