Baňkování, Ba-guan masáž – Morava

Baňkování, ba-guan masáž jsou oblíbené techniky v oblasti Morava, které pomáhají uvolnit napětí a zlepšit krevní oběh. Tyto metody jsou založeny na principu vytváření podtlaku v baňkách, které se aplikují na kůži.

1–10 firem z 149 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

Poslat poptávku rehabilitace-sumperk.cz 725 394 443

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

Poslat poptávku medicalpoint.cz 577 018 775

Nabízíme služby ke zlepšení fyzické a psychické. Provádíme odborná ošetření a zajistíme Vám co nejlepší zdravotní výsledek. Jsme tým tvořený rehabilitační lékaři a fyzioterapeuty. Klademe velký důraz na odbornost a lidský přístup. Léčíme chirurgické, neurologické, ortopedické, psychické i kožní…

Poslat poptávku rehafyz.cz 775 755 017

Poskytujeme rehabilitační, rekondiční a masérské služby z rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek nejen zdravotně znevýhodněným, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Masáže, rehabilitace, fyzioterapie a další služby -…

Poslat poptávku jitrocel.cz 735 171 100

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

Poslat poptávku rehabilitace-burianova.cz 544 228 348

Společnost zaměřená na lymfodrenáže, masáže, elektroléčbu, magnetoterapii, laseroterapii, rehabilitační cvičení, Dornovu metodu, Breussovu masáž, suché uhličité koupele i baňkování. Dále cvičení Pilates a cvičení podle Mojžíšové.

Poslat poptávku corpustherapy.cz 724 003 280

Provádíme rehabilitace. Nabízíme vyšetření fyzioterapeutem, manuální terapii, vodoléčbu, elektroléčbu, léčebnou tělesnou výchovu a poradenství.

Poslat poptávku studiozuzana.c 778 403 201

Provozujeme neurologickou ordinaci. Provádíme také akupunkturu a fyzioterapii. Spojili jsme zde naše znalosti z oborů klasické medicíny (neurologie, rehabilitace, sportovní medicína, fyzioterapie se znalostmi z tradiční čínské medicíny a bojových umění. Dále nabízíme tejpování, baňkování, moxování…

Poslat poptávku aku-fyzio.cz 725 141 400

Baňkování, Ba-guan masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Tento podtlak pomáhá uvolnit svaly a zlepšit průtok krve, což může vést k lepšímu zdraví a celkovému pocitu pohody.

Baňkování a ba-guan masáž jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií a mohou být použity k léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti zad, migrény, únavový syndrom a mnoho dalších. Tyto techniky jsou také účinné při redukci celulitidy a zlepšení vzhledu pokožky.

V oblasti Morava je mnoho specialistů, kteří se věnují baňkování a ba-guan masáži. Tyto odborníci mají bohaté zkušenosti a používají nejmodernější technologie, aby zajistili nejlepší výsledky pro své klienty. Pokud hledáte účinnou a příjemnou metodu, jak zlepšit své zdraví a pohodu, baňkování a ba-guan masáž jsou skvělou volbou.

V oblasti Morava je mnoho salonů a wellness center, které nabízejí baňkování a ba-guan masáž. Tyto služby jsou často kombinovány s dalšími relaxačními procedurami, jako jsou aromaterapie a sauna. Pokud hledáte komplexní zážitek, který vám pomůže uvolnit se a zlepšit své zdraví, navštivte některý z těchto salonů a nechte se hýčkat profesionály v oblasti baňkování a ba-guan masáže.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.