Anticelulitidní lymfotická masáže – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

2Todarellová Michaela

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brožíkova 14, Brno-Lesná

Provádění klasické, havajské, anticelulitidové a medové detoxikační masáže či liftingu obličeje, reflexní terapie plosky nohou i lymfatického systému.

3Bejrová Drahoslava1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Horensko 8 , Velké Opatovice Bezdlužná

Provádím a nabízím Ájurvédské a havajské i anticelulitidové masáže a terapie Spinal Touch a lávové kameny a manuální lymfodrenáže a také nabízím astrologické poradenství.

4Málek Miroslav - Manuální lymfodrenáž2 pobočky

Sokolská 3921, Zlín Bezdlužná

Manuální lymfodrenáž, rekondiční, relaxační, sportovní masáže. Dále medová, anticelulitidová, čínská, Dornova metoda, Breussova masáž, Indická masáž hlavy. Proti únavě, stresu je masáž lávovými kameny a havajská, lifting a čokoládová masáž.

5Sabelová Petra

Nabídka masážních služeb - klasické, přístrojové, indické, medové, anticelulitidové masáže a lymfodrenáže.


Firmy v dalších lokalitách


Anticelulitidní lymfotická masáže v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Anticelulitidní lymfotická masáže najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.