Anticelulitidní lymfotická masáže – Morava

Anticelulitidní lymfatická masáž je oblíbenou metodou pro redukci celulitidy a zlepšení krevního oběhu. V oblasti Morava je tato masáž stále více vyhledávaná, protože nabízí rychlé a účinné výsledky.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

2Todarellová Michaela

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brožíkova 14, Brno-Lesná

Provádění klasické, havajské, anticelulitidové a medové detoxikační masáže či liftingu obličeje, reflexní terapie plosky nohou i lymfatického systému.

3Bejrová Drahoslava1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Horensko 8 , Velké Opatovice Bezdlužná

Provádím a nabízím Ájurvédské a havajské i anticelulitidové masáže a terapie Spinal Touch a lávové kameny a manuální lymfodrenáže a také nabízím astrologické poradenství.

4Málek Miroslav - Manuální lymfodrenáž2 pobočky

Sokolská 3921, Zlín Bezdlužná

Manuální lymfodrenáž, rekondiční, relaxační, sportovní masáže. Dále medová, anticelulitidová, čínská, Dornova metoda, Breussova masáž, Indická masáž hlavy. Proti únavě, stresu je masáž lávovými kameny a havajská, lifting a čokoládová masáž.

5Sabelová Petra

Nabídka masážních služeb - klasické, přístrojové, indické, medové, anticelulitidové masáže a lymfodrenáže.


Firmy v dalších lokalitách


Anticelulitidní lymfotická masáže v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž se provádí pomocí speciálních technik, které stimulují lymfatický systém a pomáhají odstraňovat nahromaděné toxiny a odpadní látky z těla. Tím se zlepšuje průtok krve a kyslíku do buněk, což má pozitivní vliv na celkové zdraví a vzhled pokožky.

Anticelulitidní lymfatická masáž je vhodná pro všechny, kteří trpí celulitidou a chtějí se jí zbavit. V oblasti Morava je k dispozici mnoho profesionálních masérů, kteří mají bohaté zkušenosti s touto technikou a dokážou poskytnout kvalitní služby.

Pokud hledáte účinnou metodu pro redukci celulitidy a zlepšení krevního oběhu, může být anticelulitidní lymfatická masáž tou správnou volbou. V oblasti Morava najdete mnoho kvalitních masérů, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaše zdraví a vzhled.