Ortopedické ordinace – Blansko

Ortopedie je chirurgický lékařský obor zabývající se prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění, poruch nebo úrazy pohybového aparátu. Přehled ortopedických ordinací v lokalitě Blansko.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Nemocnice Milosrdných bratří Letovice, příspěvková organizace

Pod Klášterem 55/17, Letovice
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná

Naše zařízení poskytuje lůžkovou následnou péči pacientům s chronickými i onkologickými nemocemi, dále péči poradenskou, ošetřovatelskou, diagnostickou, preventivní, rehabilitační a léčebnou. Práce rehabilitačních pracovníků a sociální pracovnice naše služby doplňuje.

2Nemocnice Boskovice s.r.o1 pobočka

Provozujeme nestátního zdravotního zařízení a poskytujeme lékařskou a také ošetřovatelskou péči.

3Jaromír Černý MUDr.

Jsem ortoped a provádím léčení chorob a úrazů pohybového aparátu a to včetně preventivního vyšetření kyčlí kojenců.

4Dobiášek Miroslav, MUDr.2 pobočky

Provozujme služby ortopedické ambulance.

7HANDICAP, a.s.

Benešov 71, Benešov Bezdlužná

Výroba, vývoj a distribuce ortopedických pomůcek.

8Nemocnice Boskovice s.r.o (pobočka Boskovice)1 pobočka

Provozujeme a poskytujeme služby neurologické ambulance a ortopedického oddělení a interního oddělení a hematologické ambulance a anesteziologicko-resuscitačního oddělení a chirurgického oddělení a gynekologicko-porodnického oddělení i urologické ambulance a psychologická a kardiologická ambulance.


Ortopedické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Ortopedické ordinace v lokalitě Blansko – detailní popis

Mezi nejčastější potíže, se kterými pacienti navštěvují ortopedické ambulance patří: bolesti páteře, vývojové poruchy páteře (vadné držení těla, skolióza), bolesti kloubů (artróza, poúrazové následky), bolesti šlach a úponů jako následek pracovního nebo sportovního přetížení (bolesti třísel, bolesti Achillovy šlachy, tenisový loket), deformity nohy jako vbočený palec, kostní výrůstky nebo ploché nohy.

Trápí vás některý z těchto potíží? Pak navštivte některou z ortopedických poraden a objednejte se na ortopedické vyšetření. Na základě tohoto vyšetření vám ortoped určí diagnózu, podle které se rozhodne pro konzervační nebo chirurgickou léčbu.