Ortopedické ordinace – Moravskoslezský kraj

Ortopedie je chirurgický lékařský obor zabývající se prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění, poruch nebo úrazy pohybového aparátu. Přehled ortopedických ordinací v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Krausová Jindřiška- REALITDATA

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
28. října 1044, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Firma prodává zdravotní pomůcky, zabývá se dodávkami zdravotnického materiálu, tiskopisů, kancelářských potřeb a techniky.

2Ergona Opava s.r.o.10 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Krnovská 2539/3, Opava
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše společnost za celou dobu své činnosti získala mnoho zkušeností v celé šíři oboru.Spolupracuje s odbornými lékaři specializujícími se léčbou pohybového aparátu a indikací ortopedicko-protetických pomůcek. Ve svých výjezdových pracovištích, která jsou zřízena rovněž v nemocničních zařízeních je…

3APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 6116/15, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

4Hornická poliklinika s.r.o.

Sokolská třída 2587…, Ostrava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz polikliniky. Poliklinika poskytuje ambulantní lékařskou a ošetřovatelskou péči. Akreditované zdravotnické zařízení. Ambulance: Diabetologie, Gynekologie, Chirurgie, Interna, Neurologie, Oční, Ortopedie, Plicní, Psychiatrie, Psychologie, Urologie, Zubní, Logopedie, RTG, Praktičtí lékaři pro…

5Léčebné a rehabilitační centrum s. r. o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Englišova 526, Opava,Předměstí
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Centrum nabízí rehabilitační služby. Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o. Opava je soukromé zdravotnické a rehabilitační zařízení s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou služeb. Najdete nás na jižním okraji Opavy na Englišově ulici poblíž Masarykovy střední zemědělské školy za Školním statkem.…

6Šormová Iva - zdravotnické potřeby

Olomoucká 509/30a, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Šormová Iva - zdravotnické potřeby je firma ve městě Opava zaměřená na prodej zdravotnických potřeb, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ortopedické zdravotní obuvi pro děti a dospělé.

7Ortopedicko - protetická ambulance MUDr. Jiří Tesarčík

Provoz ortopedicko-protetické ordinace. Naše ortopedické ambulance naleznete na adresách Opava, Hrnčířská 270/10, Opava, Krnovská 3, Kobeřice, Hlučínská 739 Krnov, nám. Hrdinů 3. Ortopedie Opava Vám nabízí komplexní služby v léčbě bolestí kloubů, úponů a šlach.

8Ortopedická ambulance - MUDr. Jiří Chodura

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Fryštátská 166/27, Fryštát
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Ortopedická ordinace nabízí léčbu nemocí kloubů a páteře u dospělých a dětí, vyšetření kyčlí kojenců ultrazvukem, vyšetření vad nohou a páteře u školních dětí.

9ORT - ART, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šenovská 1829, Petřvald

Provoz ortopedické kliniky.

10MUDr. Jiří Mazoch- Stavovská s.r.o.5 poboček

Pracuji jako ortoped na poliklinice Frýdek - Místek a ortopedickém oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.


Ortopedické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ortopedické ordinace v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Mezi nejčastější potíže, se kterými pacienti navštěvují ortopedické ambulance patří: bolesti páteře, vývojové poruchy páteře (vadné držení těla, skolióza), bolesti kloubů (artróza, poúrazové následky), bolesti šlach a úponů jako následek pracovního nebo sportovního přetížení (bolesti třísel, bolesti Achillovy šlachy, tenisový loket), deformity nohy jako vbočený palec, kostní výrůstky nebo ploché nohy.

Trápí vás některý z těchto potíží? Pak navštivte některou z ortopedických poraden a objednejte se na ortopedické vyšetření. Na základě tohoto vyšetření vám ortoped určí diagnózu, podle které se rozhodne pro konzervační nebo chirurgickou léčbu.