Ortopedické ordinace – Hodonín

Ortopedie je chirurgický lékařský obor zabývající se prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění, poruch nebo úrazy pohybového aparátu. Přehled ortopedických ordinací v lokalitě Hodonín.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace (pobočka Hodonín)2 pobočky

Nabízíme poskytování lékařské a ošetřovatelské péče a to v oblastech chirurgie a gynekologie a mikrobiologie a neurologie i také nukleární medicíny. Dále nabízíme zajišťování léků a zdravotnických prostředků pro ambulance a oddělení nemocnice a dále provozujeme anesteziologicko-resuscitační…

2MUDr.Kopeček Pavel - Ortopedická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo nám. 35/9, Kyjov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr.Kopeček Pavel Ortopedická ambulance - Poskytujeme ortopedické vyšetření dospělých i dětí.Provádíme ultrazvukové vyšetření dětských kyčlí v 6.ti týdnech a ve 3. měsících.Na naší ambulanci provádíme ošetření RÁZOVOU VLNOU.

3MUDr. Jan Bíla, ortoped

Provádíme a nabízíme služby ortopedické ambulance.

4MUDr. Jiří Kubrický

Nabízím a poskytuji služby a to ortopedické ambulance.

5MUDr. Vlastimil Křápek s.r.o.

Provozujeme a poskytujeme služby ortopedické ambulance.

6MUDr. Soňa Menšíková

Jsme zubní a také i ortodontická ambulance.


Ortopedické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Ortopedické ordinace v lokalitě Hodonín – detailní popis

Mezi nejčastější potíže, se kterými pacienti navštěvují ortopedické ambulance patří: bolesti páteře, vývojové poruchy páteře (vadné držení těla, skolióza), bolesti kloubů (artróza, poúrazové následky), bolesti šlach a úponů jako následek pracovního nebo sportovního přetížení (bolesti třísel, bolesti Achillovy šlachy, tenisový loket), deformity nohy jako vbočený palec, kostní výrůstky nebo ploché nohy.

Trápí vás některý z těchto potíží? Pak navštivte některou z ortopedických poraden a objednejte se na ortopedické vyšetření. Na základě tohoto vyšetření vám ortoped určí diagnózu, podle které se rozhodne pro konzervační nebo chirurgickou léčbu.