Ortopedické ordinace – Karviná

Ortopedie je chirurgický lékařský obor zabývající se prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění, poruch nebo úrazy pohybového aparátu. Přehled ortopedických ordinací v lokalitě Karviná.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Ortopedická ambulance - MUDr. Jiří Chodura

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Fryštátská 166/27, Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ortopedická ordinace nabízí léčbu nemocí kloubů a páteře u dospělých a dětí, vyšetření kyčlí kojenců ultrazvukem, vyšetření vad nohou a páteře u školních dětí.

2ORT - ART, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šenovská 1829, Petřvald

Provoz ortopedické kliniky.

3Přistal Jiří, MUDr.

Provozuji ortopedickou ordinaci v Havířově. Provádím manuální a reflexní medicínu, rovnání zad, řešení bolestivých stavů pohybového ústrojí pomocí akupunktury a aurikuloterapií.

4Sztefek Jiří, MUDr.1 pobočka

Lidická 886/43, Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ortopedickou ambulanci v Havířově. Provádím také akupunkturu.


Ortopedické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Ortopedické ordinace v lokalitě Karviná – detailní popis

Mezi nejčastější potíže, se kterými pacienti navštěvují ortopedické ambulance patří: bolesti páteře, vývojové poruchy páteře (vadné držení těla, skolióza), bolesti kloubů (artróza, poúrazové následky), bolesti šlach a úponů jako následek pracovního nebo sportovního přetížení (bolesti třísel, bolesti Achillovy šlachy, tenisový loket), deformity nohy jako vbočený palec, kostní výrůstky nebo ploché nohy.

Trápí vás některý z těchto potíží? Pak navštivte některou z ortopedických poraden a objednejte se na ortopedické vyšetření. Na základě tohoto vyšetření vám ortoped určí diagnózu, podle které se rozhodne pro konzervační nebo chirurgickou léčbu.