Ortopedické ordinace – Vsetín

Ortopedie je chirurgický lékařský obor zabývající se prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění, poruch nebo úrazy pohybového aparátu. Přehled ortopedických ordinací v lokalitě Vsetín.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ORTOPEDICKÁ AMBULANCE VSETÍN s.r.o.

1.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanova 1244, Vsetín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provozuji ortopedickou ambulanci. Provádím sonografii dětských kyčlí a ramene, protetika.

3Bláha Jan, MUDr.- Ortopedie1 pobočka

Pracuji jako ortoped v ordinaci Medica Chirurgica. Zaměřuji se na diagnostiku a léčbu ortopedických onemocnění, úrazů a onemocnění kloubů, ambulantní ortopedické zákroky v lokální anestézii v rámci jednodenní péče, punkce kloubů, aplikace léčiv do kloubů, přikládání ortéz, repozice zlomenin, léčbu…


Ortopedické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Ortopedické ordinace v lokalitě Vsetín – detailní popis

Mezi nejčastější potíže, se kterými pacienti navštěvují ortopedické ambulance patří: bolesti páteře, vývojové poruchy páteře (vadné držení těla, skolióza), bolesti kloubů (artróza, poúrazové následky), bolesti šlach a úponů jako následek pracovního nebo sportovního přetížení (bolesti třísel, bolesti Achillovy šlachy, tenisový loket), deformity nohy jako vbočený palec, kostní výrůstky nebo ploché nohy.

Trápí vás některý z těchto potíží? Pak navštivte některou z ortopedických poraden a objednejte se na ortopedické vyšetření. Na základě tohoto vyšetření vám ortoped určí diagnózu, podle které se rozhodne pro konzervační nebo chirurgickou léčbu.