Mateřské školy – Přerov

1–10 firem z 115 nalezených Filtry

1OBEC UHŘIČICE

Uhřičice 111, Uhřičice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec leží v jižní části okresu Přerov. V obci se nachází s jídelnou, sbor dobrovolných hasičů, tělovýchovná jednota Sokol, myslivecké sdružení, knihovna a kulturní zařízení. Obecní úřad informuje občany prostřednictvím úřední desky. Více informací o historii a kultuře obce včetně…

2Základní a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace1 pobočka

Základní a mateřská škola se školní jídelnou, školní družinou výukou anglického jazyk a zájmovými kroužky, kluby čtenářské dílny, klub rodičů a přátel.

8Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov1 pobočka

Základní a mateřská škola s jídelnou ve městě Potštát.

9Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace1 pobočka

Lipník nad Bečvou 32, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní a mateřská škola Loučka poskytuje předškolní výchovu a základní vzdělání dětí. Navíc zabezpečuje stravování, školní družinu, kulturní a vzdělávací akce nejen pro děti, ale i občany spádových obcí.

10ZŠ A MŠ Týn nad Bečvou

Jsme školou, která ve svém vzdělávacím programu nabízí OTEVŘENOST. Tím je myšleno otevřenost vůči žákům, rodičům i široké veřejnosti. Každého žáka bereme jako partnera, respektujeme ho jako osobnost. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně. Klademe důraz na samostatnost, vlastní rozhodování,…


Mateřské školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Mateřské školy v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mateřské školy najdete 115 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 104 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 35 firem v regionu Přerov.