Mateřské školy – Opava

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Hrabyně, okres Opava, příspěvková organizace

Hrabyně 70, Hrabyně Bezdlužná Ověřená

Základní a mateřská škola. FILOZOFIE NAŠÍ ŠKOLY: „Spokojené dítě, rovná se šťastné dítě, šťastné dítě, rovná se spokojený rodič.“Propagujeme „škola hrou“. Co to znamená? Na škole nemáme klasické zvonění, které narušuje práci. Hodiny proto mohou volně navazovat, nebo se prolínat. Výuka probíhá také…

2Mateřská škola Sluníčko Opava, Krnovská - příspěvková organizace1 pobočka

Krnovská 18, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kapacita školky cca 180 dětí. Zajišťujeme výuku angličtiny. Nabízíme výtvarný a keramický kroužek, hru na zobcovou flétnu, výuku plavání, školní výdejnu, sportovní gymnastiku, grafomotoriku,individuální ligopedie-logoped, podpora dětí s odloženou školní docházkou-speciální pedagog.

3Mateřská škola Sluníčko Opava, Krnovská - příspěvková organizace (pobočka Opava…1 pobočka

Slavkovská 140/2, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše mateřská škola je pro 26 dětí. Zajišťujeme výuku angličtiny a plavání. Nabízíme výtvarný a keramický kroužek, hru na zobcovou flétnu a další.

4Obec Kobeřice (knihovna)1 pobočka

Slezská 104/57, Kobeřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme knihovnické služby a nabízíme přístup na internet. Pořádáme knihovnické lekce a besedy pro žáky základních a mateřských škol. K dispozici on-line katalog dostupných knih.

5Základní škola a Mateřská škola Opava - Vávrovice - příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice je malotřídní školou. Škola spadá do programu v rámci něj se žáci učí o environmentálních tématech, třídění odpadů tzv. ekoškola. Na stránkách naleznete další zajímavé aktuality v rámci organizace školy. Součástí je i zahrada, kde probíhá…

6TUČŇÁKOVA ŠKOLKA-mateřská škola, s.r.o.,1 pobočka

Popská 223/9, Opava, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá mezinárodní anglicko-česká mateřská škola v centru Ostravy. Při výchově využíváme vzdělávací program Pingu´s English. Organizujeme výlety do ZOO, kina, divadla.

7Základní škola a Mateřská škola Větřkovice, okres Opava, příspěvková organizace

Provoz základní a matěřské školy. V roce 1877 byl položen základní kámen současné školy ve Větřkovicích. Stavba byla dokončena téhož roku a škola mohla být slavnostně vysvěcena 22. října 1877. Počínaje školním rokem 1910 - 1911 byl ve škole zaveden český vyučovací jazyk s povinným předmětem němčiny…


Mateřské školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Mateřské školy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mateřské školy najdete 130 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 117 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Opava.