Mateřské školy – Vsetín

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola speciální Kroměříž (pobočka Valašské Meziříčí)2 pobočky

Provoz bezbariérové základní a mateřské školy pro žáky a děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Organizace výuky je přizpůsobena všem dětem podle jejich individuálních potřeb.

2Mateřská škola DUHA, Na Potoku 369, Zubří, okres Vsetín

Na Potoku 369, Zubří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola pro 76 dětí se školní jídelnou.

3Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Základní a mateřská škola s historií od roku 1945 se dělí na Mateřskou školu, Mateřskou školu při Zdravotnickém zařízení, Základní školu praktickou, Základní školu při zdravotnickém zařízení, Speciální školu, Školní družinu, Školní jídelnu.

5Základní škola a Mateřská škola Mikulůvka, okres Vsetín

Naše Základní a Mateřská škola Mikulůvka je školou malotřídní, se třemi třídami a pěti ročníky. Mateřská školka je rozdělena na třídu sluníček a broučků. K dispozici je školní družina a školní jídelna.

6Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace

Leskovec 93, Leskovec Bezdlužná

Základní škola v Leskovci je venkovskou málotřídkou, která poskytuje vzdělání žákům 1. – 5. ročníku. Součástí školy je školní jídelna a školní družina. Nabízíme zájmové kroužky: pohybové hry, biblický kroužek, keramický kroužek, badatelský klub, čtenářský klub a další.

7Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

Provozujeme Základní školu a Mateřskou školu Prostřední Bečva. ZŠ Prostřední Bečva je školou malotřídní. Školu navštěvuje 86 žáků. Součástí školy je jídelna, školní družina a knihovna.

8Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín

Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín pro 60 žáku se školní družinou. Jsme malotřídní venkovská škola rodinného typu. V okolí školy se nachází školní pozemek se zahrádkou, vedle budovy je školní dvorek pro relaxační pobyty žáků o přestávkách či samotnou výuku.

9Základní škola a Mateřská škola Poličná 276,příspěvková organizace

Základní škola Poličná má devět tříd, součástí základní školy je mateřská škola, která má dvě oddělení. Škola nabízí množství školních aktivit (školy v přírodě, lyžařské kurzy, exkurze, adaptační pobyty, výlety, projekty, pracovní dílny), zájmové kroužky (keramický, výtvarný, počítače, dramatický,…

10Základní škola a mateřská škola Kunovice, okres Vsetín, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Kunovice je malá vesnická škola, umístěná ve staré budově z roku 1875. Škola má dvě učebny, místnost pro školní družinu, malou tělocvičnu – hernu, dvě místnosti pro MŠ a školní kuchyň s jídelnou. Ke škole patří školní zahrádka, v níž jsou umístěny dětské prolézačky a…


Mateřské školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Mateřské školy v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mateřské školy najdete 87 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 78 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Vsetín.