Mateřské školy – Olomouc

1–10 firem z 211 nalezených Filtry

1Mezinárodní Montessori mateřská škola Olomouc, z.ú.

Vídeňská 675/5 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme mezinárodní škola montessori. Poskytujeme mezinárodně oceňovaný vzdělávací program Montessori podle AMI (Association Montessori Internationale). Součástí je Základní škola Olomouc, školka a jesle Olomouc. Jsme česko-anglická škola.

2Obec Kožušany-Tážaly1 pobočka

Kožušany-Tážaly 1, Kožušany-Tážaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

První písemná zpráva pochází z roku 1078. Obec se nachází v nadmořské výšce 227 metrů a na území žije 838 obyvatel. Poskytujeme služby Czech POINTu. Obecní úřad informuje své občany prostřednictvím úřední desky. Disponujeme základní i mateřskou školou, poštou, kaplí sv. Anny, areálem s…

3Mateřská škola a školní jídelna Kopretina Olomouc, s.r.o.

Koželužská 969/9, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme mateřskou školu, školní jídelnu a zařízení péče o děti do šesti let věku s možností pravidelné i nepravidelné docházky podle potřeb rodiny. Provozní doba školky je denně od 6:00 do 18:00 hod. – po celý rok bez ohledu na školní prázdniny. Individuální přístup pro rozvoj osobnosti dětí.

4Mateřská škola Uničov, Komenského5 poboček

Komenského 680, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola pro 393 dětí s jídelnou. Nabízíme hudební a počítačový kroužek, výuku anglického jazyka a pořádáme kulturní a společenské akce pro děti i jejich rodiče.

5Základní škola a Mateřská škola Štarnov 521 pobočka

Základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme výlety, besedy, tématické dny, zájmové kroužky, hudební kurzy a sportovní akce.

6Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Rožňavská 728/21, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme soukromou základní školu s waldorfskou pedagogikou. Dále mateřskou školku a mateřské centrum. Waldorfská pedagogika podporuje všestranný rozvoj osobnosti dítěte tím, že stejnoměrně rozvíjí rozum, cit a vůli. Rozvíjet všechny tyto tři složky je důležité proto, aby dítě získané znalosti …

7Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola je od 1.1.2003 samostatným právním subjektem a její součástí je mateřská škola, školní družina a školní jídelna.

8Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc2 pobočky

tř. Svornosti 900/37, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc je školská instituce Olomouckého kraje. Jejím posláním je pomáhat dětem v překonávání nedostatků řečových funkcí, tj. nedostatků v mluvení, čtení a psaní výchovnými prostředky.

9Základní škola a Mateřská škola Štarnov 411 pobočka

Štarnov 41, Bohuňovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola pro 24 dětí. Pořádáme výlety, tématické dny, hudební kurzy, besídky, sportovní soutěže a zájmové kroužky.

10Základní škola a Mateřská škola Blatec

Provozujeme mateřskou školu pro 25 dětí s jídelnou.


Mateřské školy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Mateřské školy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mateřské školy najdete 211 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 190 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 63 firem v regionu Olomouc.